Mapa webu Artic-Studio.Net

Webové stránky

Aktualizace a správa webových stránek - Mají-li vás www stránky skutečně reprezentovat a pomáhat při získávání zákazníků, je potřeba čas od času provést nutné aktualizace.

Kódování šablony webových stránek - Šablony webových stránek, které vytváříme (kódujeme), jsou snadno přístupné uživatelům i vyhledávačům. Zobrazují se každému uživateli správně a dodržují webové standardy.

Tvorba www stránek - Nabízíme vám vytvoření webových stránek, které vám pomohou vydělávat. Nepropásněte šanci, internetové stránky jsou v dnešní době nejlevnější a nejúčinější způsob propagace společnosti.

Internetový obchod (e-shop) - Internetý obchod (e-shop) je fenoménem dnešní doby. Prodej na internetu zvolna vytlačuje klasické způsoby obchodování. Nabídněte svým zákazníkům možnost snadného on-line nakupování přes internet.

Flash animace a flash bannery na web - V poslední době se staly flash animace a flash bannery velmi oblíbené zejména pro web. Artic Studio nabízí vytvoření kvalitní flash animace, flash hry nebo flash banner, který zaujme a upoutá pozornost.

Levný web pro každého - Jste začínající firma nebo živnostník? Zakládáte kapelu nebo potřebujete vlastní osobní stránky? Služba Web pro každého nabízí řešení, jak získat kvalitní a přesto levné webové stránky.

Redesign webových stránek - Myslíte si, že vaše www stránky jsou zastaralé a neplní vaše očekávání? Design by se měl čas od času změnit. Stránky je potřeba modernizovat. Pokud webové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, Artic Studio vám nabízí redesign a modernizace www stránek.

Redakční systém - Redakční systém umožňuje jednoduše publikovat informace na internetu, vytvářet nové stránky a upravovat stávající. Nemusíte přitom vědět, jak tvořit webové stránky a mít odborné znalosti. O vše se postará redakční systém. Artic Studio navíc nabízí redakční systém zdarma.

OpenCart - modul pro EET - Od 1. 3. 2017 vznikne povinnost evidovat tržby internetovým obchodům. Máme připravený modul pro OpenCart, který se o tuto činnost spolehlivě postará za vás a data do systému EET zašle. Pokud hledáte jednoduché a skutečně funkční řešení pro OpenCart, jste zde správně.

Slovníček pojmů

Co je to databáze MySQL? - MySQL je relační databáze typu DBMS (database managment system) a vychází z deklarativního programovacího jazyka SQL (Structured Query Language). Je šířen jako Open Source.

Co je to PHP? - PHP Hypertext Preprocessor je skriptovací jazyk běžící na straně serveru (server-side) speciálně navržený pro potřeby webové stránky. PHP je Open Source.

Co je to XHTML? - Jazyk XHTML vychází z XML. Zkratka znamená eXtensible HyperText Markup Language (XHTML). XHML je jazyk pro vytváření www stránek.

Co je to HTML? - HTML je zkratka Hypertext markup Language (hypertextový značkovací jazyk). HTML je v dnešní době stále nejoblíbenější jazyk pro vytváření jednoduchých www stránek.

Co je to FTP (File Transfer Protocol)? - FTP protokol je určen pro předávání souborů ze serveru a na server. Také se dá použí přímo pro práci a editaci souborů přímo na serveru, pokud na něm běží FTP.

Co je to HTTP status 404? - 404 je stavové hlášení web serveru. Chybu 404 vrátí server, pokud stránka, kterou hledáte se na serveru nenachází.

Co je to doména? - Doména je internetová adresa (adresní jednotka), pod kterou se budete prezentovat na internetu.

Co je to flash? - Flash je technologie, která umožňuje výrobu interaktivních animací a programů nejen pro webové stránky. Flash vyvinula firma Macromedia.

Co je to PDF dokument? - PDF je univerzální formát pro přenost dokumentů. Dokumenty PDF se pak čtou ve speciálním prohlížeči (Adobe Acrobat Reader).

Co je to SEO optimalizace? - SEO je zkratka z angl. Search Engine Optimization = Optimalizace pro vyhledávače.

Co je to SEM marketing? - SEM je součást internetového marketingu, je založený na reklamních kampaních ve vyhledávačích.

Co je to webhosting? - Pronájem diskového prostoru na serveru poskytovatele. Na tyto servery se přistupuje pomocí protokolu FTP.

Reference

Knihovna Akademie věd ČR - Oficiální stránky Knihovny Akademie věd ČR. Na stránkách najdete předmětový lístkový katalog, jmenný lístkový katalog, systém Aleph a pravidelně aktualizované obsahy časopisů zasílané dalšími ústavy Akademie věd ČR.

Deníky Jana Josefa Loschmidta - Prezentace naskenovaných deníků matematika Jana Josefa Loschmidta, které byly digitalizovány v Digitalizačním centru Knihovny Akademie věd ČR.

Digitalizační centrum Knihovny AV ČR - Digitalizační centrum Knihovny Akademie věd ČR nabízí služby týkající se digitalizace, grafických úprav, pořizování metadat, OCR, zpřístupnění dat, instalace systému Kramerius a jeho podpora.

Media PR s.r.o. - Prezentace public relations agentury, která pomáhá budovat vztahy s veřejností a posilovat firemní image. Nabízí mediální kampaně, tvorbu tiskových zpráv a další.

Lenka Tláskalová - shiatsu masáže - Prezentace centra pro přírodní léčení prostřednictvím shiatsu masáží a aromaterapie. Součástí webových stránek je systém pro výklad tarotu on-line.

Hanpol s.r.o. - Firma Hanpol s.r.o. prodává a montuje levná plastová okna, eurookna a dveře. Působí po celé České republice, zejména v Praze a v Brně.

Unidata - Firma Unidata nabízí služby knihovnám a dalším paměťovým institucím. Zabývá se digitalizací tisků, skenováním a archivací na DVD. Provádí instalaci systému Kramerius a importy dat.

Petr Svoboda – modely - Osobní stránky modeláře a entomologa Petra Svobody z Českého Krumlova, kde vystavuje fotografie své tvorby. Zaměřuje se hlavně na Roháče obecného - Lucanus Cervus. Všechny své modely tvoří pouze z lipového dřeva.

Šance pro společnost - Webové stránky projektu, který financuje Evropská unie. Občanské sdružení Šance pro společnost se snaží prosadit rovnost šancí pro muže a ženy. Sdružení pořádá semináře, diskuse a audiovizuální činnost.

TSB s.r.o. úklidové služby a práce - Společnost TSB spol. s r.o. je úklidová firma a nabízí efektivní, ekologické a ekonomické úklidové služby. Jejich práce dosahuje těch nejvyšších standardů. Od samého počátku se snaží kvalitně, rychle a finančně co nejpříznivěji řešit požadavky svých klientů. Veškeré úklidové služby provádějí pracovníci, kteří jsou proškoleni v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

ANS Praha a.s. - Webové stránky pražské společnosti, která se zabývá importem a exportem hliníkových profilů, polyamidových profilů a plastů.

Ekoservis Praha - Webové stránky společnosti, která se nabízí kompletní daňové a účetní služby. Jejich dlouholetá odbornost mluví za vse, účetnictví se věnují od roku 1990.

Duna a.s. Děčín - Webové stránky středně velké realitní kanceláře v Děčíně. Původní grafický vzhled již nebyl zcela uspokojivý a proto jsme provedli redesign – modernizace webových stránek.

Studio Variace - Redesign webových stránek středně velkého květinářství z centra Prahy. Původní vzhled byl již zastaralý a nevyhovoval webovým standardům.

Egyptologie a Egypt - Webové stránky projektu, jehož hlavním tématem je Egypt, egyptská historie a egyptologie. Jedná se o nevýdělečný projekt, který má za úkol informovat.

Nakladatelství Tartaros - Vytvořili jsme webové stránky nakladatelství Tartaros, které jako svou první publikaci vydává knihu Jan Křesadlo - Slepá bohyně.

Interiéry Bezděk - Pro stavební společnost Interiéry Bezděk jsme vytvořili přehledné, jednoduché www stránky s čistým grafickým designem.

Truhlářství Hlobil - Pro Truhlářství Hlobil jsme vytvořili nový robusní e-shop s elegantním grafickým designem a příjemným ovládáním, které ocení nejen všichni zákazníci.

Autobazar PlusAuto Praha s.r.o. - Ve spolupráci s agenturou Carl jsme vytvořili nový grafický návrh v barvách společnosti a XHTML šablony pro celý web PlusAuto.cz.

Business Trend s. r. o. - Ve spolupráci s agenturou Carl jsme vytvářeli grafický design pro společnost Business Trend s.r.o. spolu s XHTML šablonami a navrhli jsme nový firemní logotyp.

M-PRO spol. s r.o. - Navrhli jsme čistý grafický design pro nové webové stránky společnosti M-PRO spol. s r.o., které budou spuštěny v nejbližší době.

Hudba-filmy.cz - Pro nový internetový projekt Hudba-Filmy jsme vytvořili grafický design pro webové stránky, které jsou teprve ve fázi vývoje.

Ethanol Energy a.s. - Společnost Ethanol Energy, a. s. hodlá vyrábět bioethanol pro palivové účely. K vytvoření loga si vybrala Artic Studio, které bylo schopno okamžité reakce na potřeby zákazníka.

Středisko společných činností AV ČR - Pro státní organizaci Středisko společných činností AV ČR, která je součástí Akademie věd ČR, jsme vytvořili grafický design webových stránek.

Hotel Mas - Pro jihočeský hotel Mas jsme připravili nový grafický design, který bude použit na webových stránkách. Grafický design je moderní a elegantní.

Rebelbike.com - Pro kamenou prodejnu, servis jízdních kol a internetový obchod zároveň jsme vytvořili moderní logotyp.

Realitní kancelář Jihoreal s.r.o. - Pro realitní kancelář z jižních Čech jsme navrhli a zpracovali nový grafický design spolu s XHTML šablonami.

Rollpa.cz - Ve spolupráci s internetovou agenturou Carl jsme vytvořili grafický design a e-shop pro společnost Rollpa.

V-Trend s.r.o. - Pro společnost V-Trend s.r.o. jsme vytvořili nové webové stránky, protože jejich stávající již nebyly dostatečně moderní a nepostačovaly.

Pavel Eret – houslový virtuos - Pro českého houslového mistra jsme vytvořili webové stránky s redakčním systémem a multimediálním obsahem.

Vodní záchraná služba ČČK - Webové stránky pro Vodní záchrannou službu ČČK s redakčním systémem.

Prevence 2000 s.r.o. - Internetová prezentace pražského zdravotnického zařízení, Prevence 2000 s.r.o.

Čoko klasik družstvo - Internetový obchod pro Čoko klasik družstvo s přehledným a robusním administračním centrem pro kompletní správu.

M-PRO společnost s r. o. - Velice rozsáhlé webové stránky velké společnosti M-PRO spol. s r. o., která se zaměřuje na personální řízení a outsorcing mezd.

Master Therm CZ - Grafický návrh pro společnost Master Therm CZ, předního českého výrobce tepelných čerpadel.

Rebelbike internetový obchod - Nový internetový obchod pro kamennou i internetovou prodejnu horských kol, Rebel Bike.

Nakladatelství Talpress - Pro Talpress - nakladatelství fantastické ale i jiné literatury jsme vytvořili nové www stránky s redakčním systémem.

Astrolab - Grafický návrh pro Antonína Baudyše Jr., předního českého astrologa.

Oringe - Olga Petráková - Webové stránky pro naši významnou malířku, Olgu Petrákovou. Na stránkách najdete osobní portfolio, galerii a další informace.

HK Audit s.r.o. - flash bannery, animace - Reklamní flash animace a flash bannery pro porasenskou a účetní firmu HK Audit, s. r. o.

Městská část Praha - Velká Chuchle - Webové stránky a redakční systém pro MČ Praha - Velká Chuchle.

Bazény Balarepo - Moderní webové stránky pro soukromého výrobce laminátových bazénů v ČR, který se zaměřuje také na export do zahraničí.

AleAle™ - Webové stránky s moderním a originálním designem pro českého výrobce korálků a šperků.

MUDr. Petr Tománek - Spustili jsme webové stránky s moredním designem pro soukromou zubní ordinaci pana MUDr. Petra Tománka.

Beze slova copywriting - „Slova jsou všechno. Vyjadřujeme jimi své pocity, nálady, potřeby. Smlouvy a obchodní dopisy se beze slov také neobejdou.“ (úvodní text na stránkách Beze slova copywriting)

Alina, spol. s r.o. - Nové webové stránky pro společnost Alina, spol. s r.o., která na našem trhu působí od roku 1995.

Idiopatické střevní záněty - Nové internetové stránky pro podporu masivní informační kampaně na obranu proti málo známé a zanedbávané civilizační chorobě - idiopatické střevní záněty.

Stop krádežím s.r.o. - Originální logotyp a firemní identita pro zabezpečovací agenturu firmu Stop krádežím s.r.o.

MUDr. Petr Tománek - objednací kartičky - Vizitky a objednací kartičky pro pacienty v barvách www stránek pro pana doktora Petra Tománka.

Rak Brno - Logotyp, vizitky a hlavičkový papír pro dynamicky se rozvíjející rodinnou firmu z Brna.

Školní stránky - Nový příjemný grafický design pro studentský portál Školnístránky.cz s vysokou přehledností.

Cenotes Control Mexiko - Čtyřjazyčné webové stránky o potápění s redakčním systémem pro správu obsahu na www stránkách.

Abet Projects - Internetová prezentace olomoucké firmy, která se zabývá architektonickou a projektantskou činností.

Herva, JV sdružení - Webové stránky pro sdružení prodejců čističek odpadních vod vystupujících pod názvem Herva.

PowerUpgrade - Nové www stránky (katalog vlastních výrobků) pro Jana Šantiče, který prodává vybavení pro airsoft.

MIVA PRAHA Facility Management, a.s. - Webové stránky pro společnost MIVA PRAHA Facility Management, a.s., která nabízí komplexní správu nemovitostí (facility management).

Čokoládové speciality Pavel Procházka - Internetový obchod, katalog zboží a webové stránky pro distributora a prodejce luxusního čokoládového zboží.

Biskiti - XHTML šablony pro microsite na nový výrobek společnosti Emco spol. s r.o. Biskiti.

Artinex, s.r.o. - Kódování XHTML šablon pro společnost Artinex s.r.o. jako outsourcing pro firmu Carl.cz.

Tenisový obchod tenisovy-obchod.sk - Zpracování grafického designu a kompletní naprogramování přehledného internetového obchodu.

Uni-Sport internetový obchod se sportovním vybavením - Nový e-shop pro prodejce sportovního vybavení zaměřujícího se zejména na halové sporty jako je tenis, badbinton a jiné.

Home Style s.r.o. - Redesign www stránek pro společnost Home Style s.r.o., prodejce luxusního nábytku.

Kosmetika Hájek - Nové webové stránky pro nedávno postavený kosmetický salón na okraji Prahy.

Robert Pacourek - Redesign www stránek a implementace redakčního systému pro Roberta Pacourka.

Ciessetrade, s.r.o. - Logotyp pro společnost působící ve strojním průmyslu.

Projekt iSlovensko.cz - Informační portál o Slovenské republice zaměřený hlavně na turistické lokality.

Stest - Software & System Testing - Webové stránky pro společnost, která se zabývá testováním softwaru a testováním systémů.

Event Service, s.r.o. - Webové stránky české firmy Event Service s.r.o., která zajišťuje sportovní akce a marketing.

O nás

Náš tým - Náš tým se skládá z šikovných lidí, kteří své práci opravdu rozumí. Každý patří ke špičce ve svém oboru.

Autorská práva - Autory celého obsahu, grafiky, textů, zdrojových kódů a jejich částí je Jan Rozehnal a Jiří Tvrdek.

Prohlášení o přístupnosti - Webové stránky www.artic-studio.net byly vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost. Stránky jsou navrženy s ohledem na česká pravidla pro tvorbu přístupného webu.

Kdo jsme, co děláme - Artic Studio se již od roku 2002 zabývá komplexními službami v oblasti vývoje, správy a propagace internetových prezentací.

Ohlasy na naše služby - Jistě vás zajímají názory našich klientů na naše služby. Přečtěte si, jak je naše práce hodnocena a jak probíhala spolupráce.

Proč zvolit Artic Studio? - Jistě si chcete vybrat to nejlepší. My to dobře víme a proto nabízíme vysoký standard a kvalitní práci, která má smysl. Webové stránky, které vytvoříme, pomáhají našim klientům zvyšovat zisky a získávat nové zákazníky. A nejen to. Web je silný reklamní nástroj, který velice efektivně buduje značku.

Volná pracovní místa - Přidejte se k nám a pomožte nám vylepšit naši práci. Zajímá vás webdesign? Webdesign je obor, kde závisí na každém detailu. Náš úspěch proto závisí i na kvalitním týmu.

Novinky

Nové stránky pro Petra Svobodu - Artic Studio modernizovalo webové stránky jihočeského entomologa a modeláře Petra Svobody - změna redakčního systému, změna vzhledu a zvýšení návštěvnosti.

Nové stránky pro firmu Unidata - Vytvořili jsme nové webové stránky pro firmu Unidata. Zaměřili jsme se hlavně na moderní grafický design, přehlednou strukturu a vysoký komfort pro návštěvníky.

Hledáme posilu - junior WordPress vývojář - Hledáme šikovného webového vývojáře, který ovládá PHP a související technologie - WordPress programátor junior.

Připravujeme nový web pro TSB spol. s r.o. - Artic Studio Webdesign připravuje nové webové stránky pro společnost TSB spol. s r.o. Prezentace bude mít převážně obchodní charakter.

Připravujeme nový design - Po dlouhé době jsme se rozhodli změnit vzhled našich www stránek a vlastně mnohem více. Čeká nás velká reorganizace týmu, změna firemní identity (změna barev, změna loga) a strategie.

Připravujeme nový web pro Pilu Slavětín - Připravujeme nové webové stránky pro Pilu Slavětín. Web má být jednoduchý s moderním grafickým zpracováním.

Noví členové týmu - Do našeho týmu přišlo několik nových členů. Máme nového profesionálního grafika, SEO konzultanta a programátora v PHP/MySQL.

Máme nové www stránky - Jistě jste si všimli, že naše www stránky doznaly obrovských změn. Máme zcela nový design a vlastně úplně nové www stránky včetně obsahu.

Brožura Stavíme web - Pro naše zákazníky připravujeme novou brožuru s názvem Stavíme web (Building the Web).

SEO nástroje zdarma u nás na webu - Na našich webových stránkách nyní najdete zcela novou sekci. Jsou to SEO nástroje a nástroje pro webdesign. Tyto programy nabízíme samozřejmě zdarma.

Nástroj pro zjištění zpětných odkazů - Od dnešního dne můžete používat nový užitečný nástroj pro zjišťování počtu zpětných odkazů. Nástroj se hodí zejména pro SEO analýzu.

Změření konkurence klíčových slov - Další SEO nástroj, který přinášíme, je nástroj pro měření konkurenčnosti klíčových slov. Nástroj se hodí pro výběr klíčových slov.

Nástroj na výpočet Google PageRank - Přinášíme vám další slibovaný nástroj. Tentokrát je to šikovná utilita, která zjistí záhadný Google PageRank www stránek.

Měníme webhosting - Omlouváme se za dnešní výpadky našich webových stránek. Rozhodli jsme se změnit hosting, do večera bude vše v pořádku.

Webdesign pro MČ Praha - Velká Chuchle - Připravujeme nové webové stránky s redakčním systémem pro MČ Praha - Velká Chuchle.

Služba Web pro každého - Artic Studio webdesign nyní nabízí zcela novou službu, Web pro každého. Jedná se o balíček služeb, díky kterému získáte webové stránky a mnoho dalších služeb za jednotnou cenu 6980 Kč.

Připravujeme web pro EKO-SERVIS Praha - Vyhráli jsme ve výběrovém řízení na vytvoření webových stránek pro společnosti, která nabízí komplexní daňové a účetní služby.

Vytváříme stránky pro ANS Praha a.s. - Artic Studio Webdesign vytváří nové webové stránky pro společnost ANS Praha.

Redesign webu Duna a.s. Děčín - Vytváříme nový design (redesign) pro stránky Děčínské realitní kanceláře Duna a.s., který bude modernější a intuitivnější.

Web pro organizaci Šance pro společnost - Připravujeme nový web s redakčním systémem zdarma pro občanské sdružení Šance pro společnost.

Spustili jsme nový web sancepro.cz - Pro sdružení Šance pro společnost jsme vytvořili a spustili nové webové stránky s redakčním systémem pro kompletní správu obsahu.

Nový nástroj pro test rychlosti internetu - Připravili jsme pro vás další užitečný nástroj. Test rychlosti internetu umožní rychle získat informace, jaké rychlosti dosahuje vaše připojení na internet.

Spustili jsme web tsb-uklid.cz - Pro společnost TSB spol. s r.o. jsme kompletně vytvořili a spustili nové webové stránky. Web byl vyhotoven ve dvou jazykových verzích.

Spustili jsme nový web pro ans-praha.eu - Pro pražskou společnost ANS Praha a.s. jsme vytvořili nový web, který je umístěný na EU doméně.

Spustili jsme nový web ekoservis-praha.eu - Pro společnost Ekoservis Praha jsme vytvořili zcela nové webové stránky a na přání klienta jsme zaregistrovali EU doménu.

Vytvořili jsme nový design pro duna-dc.cz - Pro společnost Duna a.s. Děčín jsme vytvořili nový, modernější vzhled. Jednalo se o redesign webových stránek realitní kanceláře z Děčína.

Redesign stránek květinářství v Praze - Artic Studio připravuje zcela nový design pro květinářství Studio Variace. Studio Variace s.r.o. je středně velké květinářství v Praze.

Spuštěn web svariace.cz - Pro Studio Variace spol. s r.o. jsme navrhli a vytvořili nový, modernější design webových stránek.

Stránky pro nakladatelství Tartaros - Připravujeme nové webové stránky s redakčním systémem pro české nakladatelství Tartaros.

Spustili jsme web egyptologie.cz - Vytvořili jsme zcela nový web s egyptskou tématikou. Jedná se o nevýdělečný projekt, který má informační charakter.

Spustili jsme stránky tartaros.cz - Spustili jsme nové webové stránky pro nakladatslství Tartaros, které pohání redakční CMS systém.

Nové stránky pro společnost Interiéry Bezděk - Artic Studio připravuje zcela nový web pro společnost Interiéry Bezděk. Interiéry Bezděk je středně velká stavební firma.

Spustili jsme stránky interiery-bezdek.cz - Pro společnost Interiery Bezděk jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky, které mají prezentovat společnost.

Nové stránky pro centrum Prevence 2000 s.r.o. - Připravujeme nové www stránky pro Centrum preventivní medicíny v centru Prahy, Prevence 2000 s.r.o.

Webové stránky pro Pavla Ereta - Připravujeme nový web pro českého umělce a houslového virtuosa Pavla Ereta.

Nový web pro V-Trend.cz - Artic Studio připravuje nový design a další úpravy pro www stránky společnosti V-Trend, spol. s r.o.

Internetový obchod pro Čoko klasik družstvo - Pro společnost Čoko klasik družstvo vytváříme internetový obchod, díky kterému budou moci prodávat své výrobky on-line.

Nový design a šablony pro Jihoreal s.r.o. - Pro jihočeskou realitní kancelář společnost Jihoreal s.r.o. vytváříme nový design a XHTML šablony pro použítí na webu.

Spustili jsme webové stránky pro Pavla Ereta - Vytvořili a spustili jsme nový web s redakčním systémem pro hudebníka MgA. Pavla Ereta. Web má celkem dvě jazykové mutace.

DESIGN NA PRODEJ – Multimediální portál - Výhodná nabídka! Nabízíme na prodej nepoužitý grafický návrh ze soutěže o design hudebně-filmového portálu.

DESIGN NA PRODEJ – Firemní stránky - Využijte výhodnou nabídku a kupte již jednou vytvořený design, který upravíme podle Vašich představ!

Spustili jsme internetové stránky Prevence2000.cz - Vytvořili jsme nové webové stránky pro zdravotnické zařízení v centru Prahy. Stránky pohání CMS redakční systém.

Spustili jsme internetový obchod cokoklasik.cz - Pro Čoko klasik družstvo jsme navrhli a vytvořili internetový obchod, který pomůže prodávat výrobky přes internet.

Nové stránky pro akciové poradenství Stock Navigator - Připravujeme nové webové stránky pro poradenství v oblasti akciových trhů s názvem Stock Navigator.

Nový design pro Mastertherm, s.r.o. - Připravujeme redesign pro Mastertherm, s.r.o., předního českého výrobce nejmodernějších tepelných čerpadel.

Nový internetový obchod pro Rebelbike - Připravujeme nový internetový obchod (e-shop) pro Rebelbike, prodejce horských kol.

Připravujeme design pro Astrolab - Připravujeme design pro Astrolab, rozsáhlý a ambiciozní web Antonína Baudyše jr., věnovaný astrologii a horoskopům.

Spustili jsme Rebel Bike internetový obchod - Spustili jsme nový internetový obchod společnosti Rebel Bike - prodejce nejen horských kol.

Dokončili jsme grafický návrh pro Astrolab - Dokončili jsme grafický návrh webových stránek pro velice zajímavý projekt Antonína Baudyše jr.

Dokončujeme www stránky pro výrobce laminátových bazénů - Stránky budou spuštěny koncem ledna.

Spustili jsme nový web pro AleAle™ - Spustili jsme nové webové stránky pro českého výrobce šperků a korálků AleAle™.

Spustili jsme nový web pro MČ Praha - Velká Chuchle - Byly spuštěny nové www stránky s redakčním systémem pro Městskou část Praha - Velká Chuchle.

Spustili jsme nové www stránky pro Balarepo – Laminátové bazény - Dokončili a spustili jsme nové webové stránky pro firmu Balarepo, výrobce bazénů.

Web pro projekt Idiopatické střevní záněty - Připravujeme nové webové stránky pro zdravotnický projekt s názvem Idiopatické střevní záněty.

Spustili jsme nový web pro Nakladatelství Talpress - Nové webové stránky pro Nakladatelství Talpress, které běží na třech doménách.

Nové webové stránky pro Alina, s.r.o. - Připravujeme nový web pro firmu Alina, s.r.o., zabývající se prodejem překližek, lamel a dřevěných desek.

Připravujeme nový web pro MUDr. Tománka - Připravujeme nové webové stránky pro soukromého zubního lékaře, MUDr. Petra Tománka.

Web pro projekt iSlovensko.cz - Připravujeme kompletní web s redakčním systémem pro nově vznikající projekt iSlovensko.cz.

Nové logo, vizitky a web pro Abet Projects - Pro Abet Projects, společný projekt začínajících architektů, jsme vytvořili nové logo, vizitky a dokončujeme web.

Grafika pro sportovní portál iSport24 - Pro projekt iSport24 připravujeme nový grafický design. Portál bude zaměřen především na sázkaře a statistické fajnšmekry.

Přecházíme na nový systém organizace práce - Po ročním hledání jsme konečně narazili na systém, který nám 100% vyhovuje, a který můžeme doporučit i Vám.

Spustili jsme nové stránky pro MUDr. Petra Tománka - Spustili jsme nové webové stránky pro soukromou zubní ordinaci MUDr. Petra Tománka.

Originální forma reklamy - Chtěli byste mít na internetu zajímavou reklamní plochu? Čtěte dále.

Vytváříme webové stránky pro distributora čokoládových specialit - Stránky www.cokoladove-speciality.cz čeká rozsáhlá rekonstrukce.

Připravujeme stránky pro Herva - Pro společnost zabývající se výrobou domácích čistíren odpadních vod připravujeme nový web.

Připravujeme web o potápění - Ve fázi příprav je vytvoření stránek o potápění.

Připravujeme nová loga - Připravujeme dvě loga pro DDK Real a Jana Šantiče.

Ocenění pro Střevní záněty - Web o Idiopatických střevních zánětech získal Stříbrné ocenění v CSS Galerii.

Spustili jsme nový web pro Cenotes Control Mexico - Navrhli a spustili jsme nové www stránky pro potápěčské centrum v Mexiku.

Připravujeme nový design pro projekt Školní stránky CZ - Pro Školní stránky CZ navrhujeme nový design a vytváříme XHTML šablony.

Spustili jsme stránky pro čistírny HERVA - Spustili jsme nové www stránky pro JV sdružení, které se zabývá prodejem a výrobou čističek HERVA.

Připravujeme e-shop pro knihkupectví Talpress - Vytváříme internetový obchod pro Talpress, nakladatelství sci-fi a fantasy.

Připravujeme www stránky pro MIVA Praha Facility Management, a.s. - Pro akciovou společnost působící na poli facility managementu připravujeme nové webové stránky.

Vytváříme nový web pro Jana Šantiče - Power Upgrade - Připravujeme nové webové stránky pro Jana Šantiče, katalog vlastních produktů.

Technická podpora pro zákazníky Artic Studio - Pro naše zákazníky připravujeme on-line technickou podporu a helpdesk.

Redesign stránek pro agenturu SP Production - Připravujeme grafický design a update stránek pro pražskou agenturu.

Nové www stránky pro PowerUpgrade - Spustili jsme nové www stránky s vybavením pro airsoft zbraně patřící Janu Šantičovi.

Připravujeme e-shop se sportovním vybavením Uni-Sport.cz - Připravujeme internetový obchod pro společnost Uni-Sport.cz s výrazným grafickým designem a originálním logotypem.

Spustili jsme stránky mivapraha-fm.cz - Spustili jsme nové webové stránky pro pražskou akciovou společnost, která patří ke špičce v oboru facility management.

Připravujeme nový web pro Městskou knihovnu Valašské Meziříčí - Dokončujeme webové stránky pro Městskou knihovnu Valašské Meziříčí.

Spustili jsme stránky projektu Stock Navigator - Minulý měsíc jsme spustili stránky stocknavigator.cz, ale protože projekt neustále zdokonalujeme, informujeme o něm až nyní.

Spustili jsme stránky pro společnost Čokoládové speciality - Pavel Procházka - Pro firmu zabývající se importem a distribucí luxusních čokolád jsme navrhli a zpracovali nové webové stránky.

Spustili jsme internetový obchod Uni Sport - Spustili jsme nový internetový obchod Uni Sport, prodejce sportovního vybavení zejména pro halové sporty.

Připravujeme stránky pro klarinetistu Roberta Pacourka - V této chvíli vrcholí tvorba www stránek pro hudebníka Roberta Pacourka.

Vytváříme nové stránky pro Kosmetický salón Hájek - Vytváříme www stránky pro nově vzniklé kosmetické centrum v Praze 10-Hajek.

Připravujeme nové www stránky pro prodejnu zdravé výživy JimeZdrave.cz - Připravujeme redesign stránek JimeZdrave.cz, prezentace obchodu se zdravou výživou.

Dokončili jsme redesign stránek pro Home Style s.ro. - Spustili jsme nové webové stránky společnosti Home Style s.r.o. (Hülsta studio), prodejce značkového nábytku.

Dokončili jsme www stránky Kosmetika Hájek - Dokončili a spustili jsme nové webové stránky pro kosmetický salón Hájek.

Spustili jsme stránky pro klarinetistu Roberta Pacourka - Spustili jsme nové webové stránky pro českého hudebníka Roberta Pacourka.

Spustili jsme stránky Stest - Software & System Testing - Spustili jsme nové webové stránky pro společnost Stest.

Spustili jsme web společnosti Event Service, s.r.o. - Dokončili a spustili jsme webové stránky pro společnost Event Service, s.r.o.

Dokončili jsme blog pro Tomáše Brože - Dokončili jsme práce na weblogu Tomáše Brože.

EET modul pro OpenCart a ostatní systémy - Pomalu dokončujeme modul pro OpenCart, který zajistí odesílání tržeb do systému EET, jak předepisuje zákon. 

Hledáme posilu - junior OpenCart vývojář - Hledáme šikovného webového vývojáře - OpenCart programátor junior pro větší i menší zakázky.

Opencart a evidence tržeb - máme modul - Pro OpenCart máme hotový modul pro elektronickou evidenci tržeb - EET.

Připravujeme GDPR modul pro OpenCart - Každým dnem bude hotový modul GDPR pro OpenCart. 

Nástroje pro webdesign

Počet zpětných odkazů, zjištění - Počet zpětných odkazů je při SEO téměř zásadní. Dalo by se zjednodušeně říci: čím více budete mít zpětných odkazů, tím lepší pozice ve vyhledávačích dosáhnete.

Měření konkurenčnosti klíčových slov - Správný výběr klíčových slov je prvním krokem při SEO. Složitost SEO optimalizace se odvíjí od jejich konkurenčnosti. Změřte si konkurenčnost vybraných klíčových slov.

Zjištění Google Pagerank (PageRank Checker) - Google PageRank je jakési hodnocení důležitosti a kvality webové stránky. Hodnota je ovlivněna počtem zpětných odkazů a jejich kvalitou.

Počet indexovaných stránek - Zjistěte si počet indexovaných stránek ve vyhledávačích. Pokud se vám počet zdá nízký, někde je chyba.

Rychlost připojení k internetu - Změřte si jednoduše rychlost připojení k internetu. Test rychlosti pomůže zjistit, jakou máte skutečnou rychlost připojení a jakou rychlostí můžete stahovat data z internetu.

Kontaktní informace

Objednávka -

Internetový marketing

Copywriting - úspěšné texty pro web a SEO - Kvalitně napsané texty na webových stránkách dokáží upoutat pozornost čtenáře, zaujmout a prodat. Pro úspěšný firemní (obchodní) web jsou kvalitní texty na webu více než nezbytné. Umění, jak psát kvalitní texty pro web se říká web copywriting. Web copywriting také pomáhá zvyšovat přirozenou návštěvnost (SEO).

SEO optimalizace pro vyhledávače - Optimalizace pro vyhledávače je součást internetového marketingu. Cílem optimalizace stránek je zvyšování zisků díky umístění na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích.

Budování a tvorba zpětných odkazů (linkbuilding) - Zpětné odkazy zlepšují pozici stránek ve fulltextových vyhledávačích a nejen to. Sami jsou obrovským zdrojem návštěvnosti. Každý zpětný odkaz je jakoby hlas (reference) pro vás.

Rozbor webových stránek, analýza - Objednejte si rozbor webových stránek. Rozbor webu vám pomůže odhalit nedostatky vašich stránek a tím maximálně zvýšit jejich efektivitu a úspěšnost.

Rozesílání newsletterů a obchodních sdělení - Ačkoliv to tak třeba nevypadá, rozeslání velkého množství e-mailových zpráv (newsletter) není úplně jednoduché. Pokud se to neudělá správně, taková pošta skončí jako spam. My umíme správně rozeslat newslettery, na množství nezáleží.

Grafický design

Grafické návrhy webových stránek - Vzhled vašich webových stránek je první věc, se kterou se návštěvník setká. Podle vzhledu se rozhodne, jestli web blíže prozkoumá nebo jestli ho opustí.

Firemní identita a styl (corporate design) - Bylo by chybou domnívat se, že k prezentaci vaší firmy bohatě stačí internetové stránky. Vytváříme jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky kterému si vás zákazníci lépe zapamatují v silném konkurenčním prostředí.

Firemní loga a logotyp - Základem grafické prezentace společnosti jsou také firemní loga. Logo (logotyp) je firemní značka, která dokáže vystihnout společnost. Artic Studio Webdesign nabízí nárh a vytvoření loga, které bude snadno zapamatovatelné a účinné.

Články

Přístupnost webových stránek - Přístupnost je také někdy označována jako bezbariérovost - web bez překážek a bez bariér pro všechny uživatele.

Použitelnost webových stránek - Intuitivní ovládání, přehledný design, snadná nalezitelnost informací. To vše a mnohem více se řadí pod použitelnost webových stránek.

Tiskový výstup webových stránek - Texty se čtou lépe na papíře než na monitoru. Lidé si často tisknou webové stránky, aby si uchovali důležité informace nebo zajímavé články pro pozdější důkladnější prostudování.

Webové standardy - Webové standardy jsou doporučení a normy pro tvorbu webových stránek. Jejich dodržení zaručí vysoký úspěch webové prezentace.

SEO faktory ovlivňující pozice ve vyhledávačích - Optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače se dá rozdělit na dvě části. Jsou to on-page faktory a off-page faktory. Jaký je mezi tím rozdíl?

Optimalizace pro vyhledávače obecně - Search engine optimization (zkratka SEO) v překladu znamená optimalizace stránek pro vyhledávače. SEO je součást internetového marketingu a má za úkol zvyšovat cílenou návštěvnost stránek.

Správná struktura URL adres - Jak správně navrhnou URL adresu, aby byla dobře použitelná pro uživatele i pro vyhledávače? Přečtěte si tento článek, který vám poradí, jak na to.

Google PageRank - Většina fulltextových vyhledávačů využívá jakýsi systém (algoritmus) pro nezávislé ohodnocení webových stránek. Přečtěte si, co je to Google PageRank, jak pracuje a jak se dá zjistit.