Internetový obchod (e-shop)

Internetý obchod (e-shop) je fenoménem dnešní doby. Prodej na internetu zvolna vytlačuje klasické způsoby obchodování. Nabídněte svým zákazníkům možnost snadného on-line nakupování přes internet.

Internetový obchod představuje jednoduchou cestu pro zefektivnění prodeje. Prodej na internetu se dostává stále více do popředí, proto vám Artic Studio Webdesign nabízí vytvoření internetového obchodu – e-shopu, který vám pomůže zvýšit prodej.

E-shop obecně má řadu výhod, které není třeba představovat. Internetový obchod se stává stále silnějším marketingovým nástrojem. Dejte vašim návštěvníkům přesně to, co chtějí – nakoupit přímo z domova, 24 hodin denně.

Veřejná část e-shopu, katalog produktů

Veřejná (klientská) část e-shopu je určena pro vaše zákazníky – stejně jako v opravdovém obchodě prochází zboží a nakupují. Zboží je přehledně rozdělené do logických celků, do kategorií.

Tak jako šikovný prodejce v kamenném obchodě dokáže i internetový obchod každý výrobek podrobně popsat a zobrazit detailní fotografie. Pak není nic jednoduššího, než jediným kliknutím zboží přidat do nákupního košíku a dokončit objednávku.

Administrační část e-shopu

Do administračního systému pro správu má přístup pouze správce internetového obchodu (jeho provozovatel), nikoliv zákazník. Tato část je přístupná po úspěšném příhlášení – zadáním uživatelského jména a hesla.

Internetový obchod

Administrační systém je pohodlně přístupný přes webový prohlížeč a obsahuje vše pro kompletní správu obchodu: kompletní správa zboží a cen, vytváření kategorií a podkategorií, nastavení ceny za poštovné, vyřizování objednávek, archivace objednávek, zasílání e-mailu o stavu objednávky, zasílání novinek na e-mail, správa registrovaných uživatelů.

Co vlastně e-shop umí?

V ceně internetového obchodu od Artic Studio Webdesign je mnoho funkcí, které oceníte vy i vaši zákazníci. Jaké to jsou?

Internetové obchody, e-shopy a ceny

Standardní provedení e-shopu je za jednotnou cenu. Obsahuje kvalitní grafický design, základní SEO optimalizace pro vyhledávače a mnoho užitečných funkcí.

Máte zájem o vytvoření internetového obchodu – e-shopu?

Získáte kvalitní internetový obchod s desítkami funkcí bez nutnosti příplatku za nadstandard. Další výhodou je, že e-shop je plně modifikovatelný podle požadavků klienta. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ