Ohlasy na naše služby

Jistě vás zajímají názory našich klientů na naše služby. Přečtěte si, jak je naše práce hodnocena a jak probíhala spolupráce.

Studio Variace, s.r.o., Hana Václavíková

Přes opravdu "šibeniční" termín, který od nás firma Artic studio dostala, vytvořila stránky, které důstojně reprezentují naši firmu.

Komunikace byla výborná, operativně reagovali na naše požadavky a sami domýšleli funkčnost stránek, aby tyto byly pro zákazníka lákavé, přehledné a neodrazovaly svou komplikovaností.

Můžeme firmu Artic studio jen doporučit.

Studio Variace, s.r.o., Hana Václavíková

ANS Praha a.s., Leona Pencová

Po špatných zkušenostech s jinou firmou vytvářející webové stránkyVám chceme tímto poděkovat za Váši profesionalitu, spolehlivost a rychlost s jakou byly vytvořeny naše webové stránky.

Proto i tímto by jsme rádi oslovili další zájemce, jak firmy tak i jednotlivce, aby se s důvěrou obrátili na Vaši firmu, čímž si zajistí naprostou spokojenost a hlavně kvalitu svých webových stránek.

Tímto ještě jednou děkujeme

ANS Praha a.s., Leona Pencová
obchodní ředitel

Ing. Václav smělý, Ekoservis Praha

Děkujeme za profesionální a rychlý přístup firmy Artic-studio při vytváření našich webových stránek i za pomoc, kterou nám poskytli s dalšími službami s tím spojenými.

Ekoservis - Ing. Václav smělý

Pavlína Mikulíková, TSB spol. s r.o.

Pro spolupráci s Artic-studio jsme se rozhodli po výběru z několika společností, které se zabývají tvorbou webových stránek.

Realizace stránek byla záležitost překvapivě krátké doby a v rozumné cenové relaci. S konečnou podobou stránek jsme naprosto spokojeni a můžeme Artic-studio doporučit každému, kdo hledá rychlou, bezproblémovou a profesionální spolupráci.

Pavlína Mikulíková, TSB spol. s r.o.

Lucie Dytrychová, Media PR s.r.o.

Na spolupráci s artic-studiem.net oceňujeme zejména ochotu a umění se vcítit do potřeb klienta a pochopení představ prezentace jeho práce.

Nemůžeme opomenout ani znalost současných trendů ve tvorbě webových stránek.

Lucie Dytrychová, Media PR s.r.o.

Jiří Pospíšek, Hanpol s.r.o.

Ačkoliv se nám z počátku zdálo, že vytvoření stránek bude jednoduchou záležitostí, v průběhu času se ukázal opak. A zde ještě jednou děkuji za přístup, kdy bez naší větší pomoci, pouze na základě kusých informací si pan Rozehnal a jeho firma poradila s technickou specifikací v našem oboru. Sami iniciativně stvořili plně funkční stránku za kterou se nemusíme stydět.

Doporučuji tímto jejich služby všem firmám, které chtějí za velmi rozumné prostředky si stvořit na webu svůj virtuální obchod a mít jistotu, že po jejich vytvoření má i zabezpečen jejich plnohodnotný chod a servis.

Zdravím a přeji hodně dalších úspěchů.

Pospíšek Jiří, jednatel společnosti Hanpol s.r.o.

Petr Svoboda, modelář a entomolog

Vybral jsem si neobvyklý koníček a přesto se lidé z Artic Studia dokázali vcítit do mojich potřeb a vytvořit pěkné, přehledné stránky, aby každého zaujaly. Nebyly to první stránky, které pro mě vytvořili. Pokaždé jim stačili jen drobné informace, s kterých dokázali vytvořit a odvést profesionální práci ve svém oboru.

Práce to není rozhodně jednoduchá a nejvíce oceňu ji, že pokaždé dokázal vyhovět potřebám a představám zákazníka.

Nejdříve vytvořili grafický návrh a až po schválení pokračovali v práci, která netrvala dlouho.

Přeji jim hodně spokojených zákazníků a děkuji za počtivě odvedenou práci v krátkém čase.

Tímto bych chtěl doporučit všem firmám nebo jednotlivcům, kteří potřebují vytvořit pro své potřeby www stránky aby se obrátili na Artic Studio. Určitě budou všichni spokojení s poctivě a rychle odvedenou prací.

S pozdravem
Petr Svoboda