Tvorba www stránek

Nabízíme vám vytvoření webových stránek, které vám pomohou vydělávat. Nepropásněte šanci, internetové stránky jsou v dnešní době nejlevnější a nejúčinější způsob propagace společnosti.

Vytvoříme vám moderní webové stránky, které budou vás i vaši společnost patřičně reprezentovat. Naše tvorba www stránek vám umožní zpřístupnit nabídku několika miliónům potenciálních zákazníků.

Vytvoření webových stránek, které jsou obchodně úspěšné, je pro nás hračka a dobře tomu rozumíme. Je to naše každodenní práce.

Tvorba www stránek efektivně

Tvorba www stránek přináší našim klientům úspěch. Internetové stránky jim pomáhají vydělávat, získávat nové klienty a posilovat povědomí o značce a firmě. Tvorba webových stránek je dobrá šance pro každého, jak zvýšit zisky a posílit image společnosti.

Co pro nás tvorba webových stránek znamená

Dobře víme, že tvorba webových stránek, které pěkně vypadají, dnes nestačí. K čemu vám budou webové stránky, pokud je na internetu nikdo nenajde a nenavštíví?

Je důležité uvědomit si, že tvorba www stránek není pouze vytvoření jakéhosi webu. Tvorba www stránek zahrnuje celou řadu důležitých činností, bez kterých by byl web zcela bezvýznamný. Bohužel na to mnoho agentur nabízející rádoby internetové prezentace raději zapomíná.

Mnoho tvůrců www stránek i vyhlášené www agentury se zpravidla zaměřují pouze na grafický design stránek a zapomínají na další důležité postupy. Takový projekt je neúčelný a dříve nebo později ztroskotá. My to víme a proto se při naší práci zaměřujeme i na další důležité prvky, které jsou také nezbytné pro úspěch.

Co je potřeba pro úspěšné webové stránky?

  • Web copywriting – srozumitelný a účinný obchodní text, který dokáže prodávat
  • Design stránek podtrhne význam celé prezentace a upoutá pozornost návštěvníků
  • Optimalizace stránek pro vyhledávače dokáže zvýšit návštěvnost protože web, který má malou nebo žádnou návštěvnost je bezvýznamný
  • Přístupnost webových stránek pro všechny uživatele bez ohledu na jejich technické vybavení nebo zdravotní dispozice
  • Uživatelská použitelnost stránek, která spočívá v přehledném zpracování a intuitivní navigaci, usnadňující orientaci na stránkách
  • Bezchybné šablony a správné technické zpracování umožní rychlé načítání a správné zobrazení ve všech prohlížečích

Vytvoření webových stránek, které vám vydělají

Pro vytvoření webových stránek, které mají být úspěšné, je potřeba dodržet určité zásady. Na to se často zapomíná.

Počínaje grafickým návrhem přes zpracování www stránek až po spuštění prezentace vždy důkladně promýšlíme každý detail. Vhodně navržený grafický vzhled upoutá pozornost návštěvníků, kteří se na webu rychle zorientují a budou jej intuitivně používat. Grafickou podobu přizpůsobujeme vašim potenciálním zákazníkům.

Díky pečlivě promyšlené struktuře stránek (informační architektura) s příjemnou navigací se nestane, že se na stránkách návštěvník ztratí. Web je povede a rychle najdou to, co potřebují.

Vždy dbáme na perfektní viditelnost ve vyhledávačích. Proto každé vytvoření webových stránek doprovází základní metoda optimalizace pro vyhledávače, která zvýší cílenou návštěvnost a dostupnost přes fulltextové vyhledávače. Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje úpravy textů a registrace do katalogů.

Tvorba www stránek a náš ceník

Jsme připraveni vyjít vám vždy vstříc a rádi přizpůsobíme cenu za vytvoření www stránek vašim možnostem. Artic studio čas od času nabízí web zdarma – pokud provozujete charitativní nebo jinou dobročinnou činnost či akci, napište nám. Rádi vám nabídneme vytvoření www stránek zdarma.

Vytvořit ceník www stránek není jednoduché. Každý klient má jiné požadavky a proto je cena pokaždé jiná. Vždy záleží na rozsahu a složitosti prací, které budeme provádět. Pokud chcete jednoduchý a levný web, můžete ho u nás pořídit za cenu nižší, než je 5000 Kč. Cena za rozsáhlejší web bude vyšší.

Máte zájem o vytvoření webových stránek?

Zaujala vás naše nabídka na vytvoření www stránek? Využijte kontaktní formulář a napište nám své požadavky na váš web. Rádi vám stanovíme vám přibližnou cenovou kalkulaci.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ