Redesign webových stránek

Myslíte si, že vaše www stránky jsou zastaralé a neplní vaše očekávání? Design by se měl čas od času změnit. Stránky je potřeba modernizovat. Pokud webové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, Artic Studio vám nabízí redesign a modernizace www stránek.

Redesign webu se nemusí týkat vždy pouze vzhledu. Mnohdy se web rozrůstá a je nutné přejít na redakční systém nebo přidat prvky, které pomohou lépe komunikovat s klienty. Možná vám již nestačí obyčejný katalog produktů a potřebujete vytvořit e-shop.

Důvody pro rekonstrukce a redesign webu

Technologie jde rychle kupředu a úspěšný web je potřeba udržovat stále nový. Proto by se měl čas od času provést redesign stránek, čili jejich modernizace či úplná rekonstrukce. Důvodů pro redesign může být několik.

Dobrým příkladem je změna loga společnosti – tato změna by se měla promítnout i do webu. Jiným důvodem často bývá rozšíření služeb a produktů. Web se zkrátka nedá neustále rozšiřovat a proto přijde na řadu redesign nebo kompletní rekonstukce celého webu.

Redesign musí mít důvod a cíl

Všchny webové stránky musí mít jasný cíl a ten plnit. Pokud to neplatí, něco je špatně a stránky by se měly upravit. Web musí být vzhledově poutavý, snadno dostupný a lehce použitelný. To znamená, že návštěvník velmi rychle najde informace, které na webu hledá a neztratí se. Je potřeba zajistit, aby si webové stránky mohl prohlížet kdokoliv – lidé s horším zrakem nebo se starším počítačem by měli mít stejnou možnost přistupovat k informacím stejně dobře, jako všichni ostatní.

Pokud tato pravidla neplatí a web je nerespektuje, v dnešní době nemůže uspět. Na internetu je jistě tisíce dalších stránek, ze kterých si uživatelé mohou vybírat.

Redesign se netýká pouze vzhledu

Redesign se nemusí týkat pouze vzhledu www stránek. Jsou i další důležité prvky, které by na www stránkách neměly chybět. Podívejme se na některé z nich.

  • Kontaktní formulář umožní všem návštěvníkům oslovit vás přímo z vašeho webu. Kontaktní formulář celkově zlepšuje úspěšnost webu, protože návštěvník vás může oslovit okamžitě. Prostředků, které zlepšující komunikaci se zákazníky a nutí je k akci je více. Může to být diskusní fórum, objednávkový či poptávkový formulář, uživatelské hodnocení a další.
  • Dalším důležitým prvkem je redakční systém, který usnadní práci hlavně vám. Jednoduchým způsobem pak budete moci přidávat nové články na web. Nemusíte přitom znát programování. Ušetříte čas i náklady nutné pro údržbu a provoz webu.
  • Nový grafický design webu, nový kabát. Úprava vzhledu či modernizace je důležitá, protože design je první věc, která návštěvníka osloví. I v dnešní době platí pravidlo „obal prodává“, proto je důležité zvážit i tuto možnost.
  • Kvalitní obchodní texty, které dokáží prodat, web copywriting. Textový obsah je téměř klíčový prvek při prodeji. Návštěvníka, který vaše stránky na internetu najde a vstoupí na ně, je potřeba přesvědčit aby vám zavolal, napsal či aby navštívil prodejnu. Na internetu je prodavač pouze text.

Kolik stojí redesign webových stránek?

Každá modernizace a redesign www stránek je jiná. Každý má jiné potřeby a jiné požadavky, proto se i ceny liší.

Máte zájem o redesign či modernizace webu?

Pokud si myslíte, že váš web potřebuje vylepšit nebo modernizovat, napište nám. Rádi vám vytvoříme cenovou kalkulaci na redesign webu. Do popisu zprávy nezapomeňte uvést internetovou adresu stránek, kterých se redesign bude týkat.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ