Kódování šablony webových stránek

Šablony webových stránek, které vytváříme (kódujeme), jsou snadno přístupné uživatelům i vyhledávačům. Zobrazují se každému uživateli správně a dodržují webové standardy.

Co znamená kódování šablony webových stránek

Kódování šablony webových stránek je činnost, při které z vašeho grafického návrhu vytvoříme jednotlivé html soubory pro všechny sekce webu a naplníme je obsahem (texty, obrázky, apod.).

Proč nechat kódovat šablony stránek

Při vytváření šablony pro webové stránky je důležité dodržet webové standardy a doporučení. Takové webové stránky se rychle načítají a ve všech internetových prohlížečíh se zobrazí správně. Bez problémů fungují v alternativních zařízeních (PDA, mobilní telefony). Internetové stránky, které jsou správně nakódované (bez syntaktických chyb, se správnou sémantikou), se umisťují na předních pozicích ve vyhledávačích a mají daleko větší úspěch.

Co by se mělo dodržet při kódování šablony stránek

  • Beztabulkový layout (struktura), který je datově menší, rychleji se načítá a je přístupnější uživatelům i vyhledávačům
  • Vizuální formátování pomocí kaskádových stylů zaručí správné zobrazení ve všech prohlížečích (starších i moderních)
  • Rychlé zobrazování v internetovém prohlížeči, rychlé načítání webových stránek návštěvníkům s vytáčeným připojením na Internet
  • Správná sémantika dokumentu (logická struktura)
  • Bezchybný a čistý zdrojový kód stránky
  • Oddělení obsahu od formy, dodržení webových standardů

Kolik stojí kódování webových stránek

Vytvoření šablon webových stránek a jejich naplnění daty je individuální činnost. Vždy záleží na složitosti a rozsahu projektu. Ceny jsou orientační.

Kódování šablony webových stránek, vytvoření html souborů pro všechny sekce na webu
Kódování šablony webových stránek od 2000 Kč do 5000 Kč
Naplnění obsahu (vložení textů, obrázků apod. do html stránek) od 250 Kč do 500 Kč za stránku

Máte zájem kódování šablony webových stránek?

Při kódování šablony webových stránek od vás budeme potřebovat váš grafický návrh. Napište nám a rádi vám vytvoříme kvalitní a lehce přístupné šablony pro web. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ