Grafický design

Grafický design webových stránek, nebo-li to, jak stránky vypadají, je prvním rozhodujícím faktorem při návštěvě webu. Během několika milisekund se návštěvník rozhodne, jestli na webu setrvá. Toho jsme si vědomi a snažíme se vytvářet stránky na první pohled příjemné, intuitivní a přitom moderní.

Proč grafický design?

Webovými stránkami však prezentace vaší firmy nekončí. Dokážeme vám vytvořit jednotný firemní styl (corporate design), zahrnující jak zmíněné webové stránky, tak i vytvoření profesionálního a funkčního loga (logotyp), zpracování grafického manuálu firemních merkantilií i zpracování tiskovin od PF na nový rok po výroční zprávu.

Grafický design nejen pro web

Kvalitní grafický design nejen webových stránek je důležitým prvkem při propagaci společnosti. Společnost, která má kvalitní grafický design (logotyp, web, firemní identita), má daleko silnější potenciál a lepší reklamu, protože lidé si značku snáze zapamatují. Grafický design je velice efektivním prostředkem, jak o sobě dát vědět. Vzpomeňme si na velké firmy, jako např. mobilní operátoři v ČR. Vzpomenete si na jejich grafický design? Jaký mají logotyp? Proto je potřeba vytvořit kvalitní grafický design, který má vliv na chování zákazníků.

Firemní loga a logotyp

Základem grafické prezentace společnosti jsou také firemní loga. Logo (logotyp) je firemní značka, která dokáže vystihnout společnost. Artic Studio Webdesign nabízí nárh a vytvoření loga, které bude snadno zapamatovatelné a účinné.

Grafické návrhy webových stránek

Vzhled vašich webových stránek je první věc, se kterou se návštěvník setká. Podle vzhledu se rozhodne, jestli web blíže prozkoumá nebo jestli ho opustí.

Firemní identita a styl (corporate design)

Bylo by chybou domnívat se, že k prezentaci vaší firmy bohatě stačí internetové stránky. Vytváříme jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky kterému si vás zákazníci lépe zapamatují v silném konkurenčním prostředí.