Firemní identita a styl (corporate design)

Bylo by chybou domnívat se, že k prezentaci vaší firmy bohatě stačí internetové stránky. Vytváříme jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky kterému si vás zákazníci lépe zapamatují v silném konkurenčním prostředí.

Grafický manuál

Grafický manuál definující základní vizuální styl firmy se v poslední době stává nezbytnou součástí každé společnosti, která dbá o komunikaci se zákazníkem. Pokud chcete jako firma na své okolí působit esteticky, jednotně a nezaměnitelně, je pro vás grafický manuál nezbytný.

Grafický manuál jednotí vizitky, hlavičkové papíry, faxové papíry, e-mailové a prezentační šablony, definuje polep firemních automobilů, reklamní předměty, trička, tašky a všechny další nosiče vašeho loga. Umožňuje tak vytvořit jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky němuž si vás lidé zapamatují.

Tvorba loga, logotyp

Součástí corporate identity je kvalitní logo (logotyp) a logomanuál.

Firemní tiskoviny

Nemusíte být zrovna akciová společnost, abyste mohli vydat originální výroční zprávu. S Artic Studiem se do ní můžete opravdu pustit. Můžete publikovat, avizovat, inzerovat, prostě cokoliv, na co si vzpomenete. Ať už chcete vytvořit novoroční PF nebo rozsáhlou publikaci, můžete se obrátit na nás.

Kolik stojí firemní styl

Při vytváření loga vypracujeme tři zcela odlišné varianty s kompletním logomanuálem pro použití v tisku, v elektronických médiích a při signmakingu. Při vytváření vizuálního stylu klademe důraz na skutečně jednotný, efektivní a nezaměnitelný styl, který vás bude dokonale reprezentovat.

Firemní styl, firemní design a vytvoření loga
Tvorba logotypu (vytvoření loga) od 3000 Kč do 7000 Kč
Grafický návrh firemního stylu (corporate identity) od 5000 Kč do 15000 Kč
Firemní tiskoviny (brožury, výroční zprávy, PF, komplimentky, atd.)

od 200 Kč do 1000 Kč/strana

Máte zájem o vytvoření firemního stylu?

Napište nám a rádi vám pomůžeme vytvořit nezaměnitelný styl pro vaši firmu, vytvořit logo (logotyp) společnosti nebo vypracovat grafický manuál. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.