O nás

Přečtěte si, co je to Artic Studio webdesign, kdo za ním stojí a jaké jsou naše cíle. Jsme zde již dlouhou dobu, podívejte se na nás blíže.

Novinky a aktuality

Sledujte pravidelně novinky a aktuality a buďte informovaní, co se u nás děje. Najdete zde všechny důležité zprávy o slevách či akcích a nových produktech.

Zásady ochrany osobních údajů

Osobní údaje považuji za svátost a přesně tak s nimi nakládám. Vaše údaje nezneužívám, sbírám jen nezbytné informace a nikomu je nikdy nepředávám (vyjma některých oprávněných zájmů, jako je třeba webová analytika nebo cloudové úložiště).

Volná pracovní místa

Přidejte se k nám a pomožte nám vylepšit naši práci. Zajímá vás webdesign? Webdesign je obor, kde závisí na každém detailu. Náš úspěch proto závisí i na kvalitním týmu.

Proč zvolit Artic Studio?

Jistě si chcete vybrat to nejlepší. My to dobře víme a proto nabízíme vysoký standard a kvalitní práci, která má smysl. Webové stránky, které vytvoříme, pomáhají našim klientům zvyšovat zisky a získávat nové zákazníky. A nejen to. Web je silný reklamní nástroj, který velice efektivně buduje značku.

Ohlasy na naše služby

Jistě vás zajímají názory našich klientů na naše služby. Přečtěte si, jak je naše práce hodnocena a jak probíhala spolupráce.

Náš tým

Náš tým se skládá z šikovných lidí, kteří své práci opravdu rozumí. Každý patří ke špičce ve svém oboru.

Kdo jsme, co děláme

Artic Studio se již od roku 2002 zabývá komplexními službami v oblasti vývoje, správy a propagace internetových prezentací.

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky www.artic-studio.net byly vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost. Stránky jsou navrženy s ohledem na česká pravidla pro tvorbu přístupného webu.

Autorská práva

Autory celého obsahu, grafiky, textů, zdrojových kódů a jejich částí je Jan Rozehnal a Jiří Tvrdek.