Webové (www) stránky

Nevytvoříme vám webové stránky jen proto, abyste nějaké měli, ale proto, aby vám přinášely úspěch a měli z nich užitek i vaši klienti. Ti si k vám pak snadněji najdou cestu.

Nabízíme komplexní webdesign služby. Jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům.

Prodej domén, nákup domén

Pokud chcete koupit doménu od jiného majitele a nevíte, jak to celé zařídit, nabízíme pomoc. Pomůžeme vám také v opačném případě, kdy chcete svou doménu bezproblémově prodat.

OpenCart - modul pro EET

Od 1. 3. 2017 vznikne povinnost evidovat tržby internetovým obchodům. Máme připravený modul pro OpenCart, který se o tuto činnost spolehlivě postará za vás a data do systému EET zašle. Pokud hledáte jednoduché a skutečně funkční řešení pro OpenCart, jste zde správně.

Redakční systém

Redakční systém umožňuje jednoduše publikovat informace na internetu, vytvářet nové stránky a upravovat stávající. Nemusíte přitom vědět, jak tvořit webové stránky a mít odborné znalosti. O vše se postará redakční systém. Artic Studio navíc nabízí redakční systém zdarma.

Tvorba www stránek

Nabízíme vám vytvoření webových stránek, které vám pomohou vydělávat. Nepropásněte šanci, internetové stránky jsou v dnešní době nejlevnější a nejúčinější způsob propagace společnosti.

Levný web pro každého

Jste začínající firma nebo živnostník? Zakládáte kapelu nebo potřebujete vlastní osobní stránky? Služba Web pro každého nabízí řešení, jak získat kvalitní a přesto levné webové stránky.

Internetový obchod (e-shop)

Internetý obchod (e-shop) je fenoménem dnešní doby. Prodej na internetu zvolna vytlačuje klasické způsoby obchodování. Nabídněte svým zákazníkům možnost snadného on-line nakupování přes internet.

Aktualizace a správa webových stránek

Mají-li vás www stránky skutečně reprezentovat a pomáhat při získávání zákazníků, je potřeba čas od času provést nutné aktualizace.

Kódování šablony webových stránek

Šablony webových stránek, které vytváříme (kódujeme), jsou snadno přístupné uživatelům i vyhledávačům. Zobrazují se každému uživateli správně a dodržují webové standardy.

Redesign webových stránek

Myslíte si, že vaše www stránky jsou zastaralé a neplní vaše očekávání? Design by se měl čas od času změnit. Stránky je potřeba modernizovat. Pokud webové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, Artic Studio vám nabízí redesign a modernizace www stránek.

Flash animace a flash bannery na web

V poslední době se staly flash animace a flash bannery velmi oblíbené zejména pro web. Artic Studio nabízí vytvoření kvalitní flash animace, flash hry nebo flash banner, který zaujme a upoutá pozornost.