Levný web pro každého

Jste začínající firma nebo živnostník? Zakládáte kapelu nebo potřebujete vlastní osobní stránky? Služba Web pro každého nabízí řešení, jak získat kvalitní a přesto levné webové stránky.

Web pro každého je dozajista nejpopulárnější službou Artic Studia. Není divu, za cenu 6 980 Kč vytváříme mnoho kvalitních internetových stránek a získáváme množství spokojených zákazníků. Zní to jako otřepaná fráze – kvalita za nízkou cenu. Ale přesvědčíme vás, že je to tak. Získejte kvalitní webové stránky, k nimž je zajištění provozu, registrace do katalogů a správa webu zdarma!

Co jsou to kvalitní webové stránky? Jistě si pamatujete dobu, kdy webové stránky byly doménou studentů, kteří si přivydělávali jejich vytvářením. Takové stránky se často špatně zobrazují v alternativních prohlížečích, mají mizernou informační arhcitekturu, grafická úroveň pokulhává a vyhledávače takové stránky často ani nenajdou. Svěřte vytvoření www stránek profesionálům z Artic Studia.

Žádné starosti, vše zařídíme my

Nemusíte si dělat žádné starosti. Grafický návrh, vytvoření XHTML šablon, zajištění domény, úprava textů, SEO optimalizace pro vyhledávače, to vše je v ceně. Objednávkou zkrátka získáte vše, co je potřeba pro kvalitní web. Kvalitní webdesign totiž může být i levný.

Co obsahuje balíček Web pro každého?

Balíček Web pro každého obsahuje všechny služby, které jsou nezbytné pro vytvoření webových stránek a pro jejich bezproblémové spuštění do provozu:

  • Profesionální grafické zpracování
  • Vytvoření XHTML šablon až pro 6 podstránek
  • Naplnění webu daty
  • Základní SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Registrace do katalogů (Celkem 30 českých a zahraničních portálových katalogů)
  • Roční záruka na bezproblémový chod stránek
  • 2 měsíce správa webu a aktualizace stránek zdarma

Profesionální grafické zpracování www stránek

Vaše webové stránky dostane na starosti profesionální grafik s bohatými zkušenostmi v oblasti grafického designu, absolvent Institutu Digitálních Médií. Grafický design vznikne na základě vašich představ, bude v souladu s barvami vaší společnosti a vytvoří tak silné zázemí pro úspěšnost stránek.

Základní SEO optimalizace stránek pro vyhledávače

K čemu by vám byl dobrý web, kdyby se o něm nikdo nedozvěděl? Webové stránky musí být na internetu vidět. Vybereme vhodná klíčová slova, vhodně navrhneme informační architekturu a zaregistujeme stránky do katalogů tak, aby web dosahoval co nejlepších výsledků ve vyhledávačích. Zákazníci si k vám snadněji najdou cestu.

Roční záruka na bezproblémový chod stránek

Vytvořením webu naše spolupráce nekončí. Dohlédneme na to, aby stránky správně fungovaly. Bereme plnou zodpovědnost za 100% funkčnost webu.

2 měsíce správa a aktualizace stránek zdarma v rámci balíčku

Čas od času je potřeba na webu změnit údaje v ceníku, kontaktní adresy nebo třeba zvětšit velikost nadpisů. V rámci služby Web pro každého nabízíme aktualizace zdarma po dobu 2 měsíců.

Doména a webhosting

Za příplatek 980 Kč zajistíme spolehlivý webhosting u ověřeného poskytovatele a zaregistrujeme českou doménu.

Cena balíčku Web pro každého?

Je to jednoduché. Úspěšný web za jednu cenu pro každého.

Levné webové stránky – balíček Web pro každého
Cena balíčku Web pro každého
6980 Kč
Příplatek za doménu a spolehlivý webhosting (v případě, že doménu nemáte) 980 Kč

Objednejte si Web pro každého do 31. 12. 2006

Objednejte si balíček Web pro každého a získejte úspěšnou webovou prezentaci. Pozor, nabídka je omezena na objednávky do 31. 12. 2006!

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ