Aktualizace a správa webových stránek

Mají-li vás www stránky skutečně reprezentovat a pomáhat při získávání zákazníků, je potřeba čas od času provést nutné aktualizace.

Udržujte informace na webových stránkách stále čerstvé. Jedině tak si získáte důvěru návštěvníků, kteří vás potom raději osloví.

Aktualizace a správa webových stránek

Rádi od vás převezmeme správu vašich webových stránek. Nemusíte se o nic starat a ztrácet čas maličkostmi, vše uděláme za vás. Zkuste se na nás spolehnout. Obsah vaší www prezentace budeme udržovat stále aktuální.

Jak provádíme aktualizace stránek

Aktualizace webových stránek provádíme v čase, který si sami určíte. Pro provedení aktualizace webových stránek stačí zaslat základní materiály a podklady, zbytek už zařídíme my.

Co pro nás znamená aktualizace stránek

Aktualizace webových stránek budeme provádět podle vašich požadavků. Jsme schopní do 2 hodin doplnit vaše webové stránky o jakékoliv informace. Nikdy se nestane, že by jakákoliv úprava na webu narušila stávající design, styl nebo funkčnost prezentace.

Všechny materiály, které nám předáte, zpracujeme. Texty upravíme, správně rozčleníme do odstavců a zvýrazníme důležité informace. Velikost obrázků a fotografií přizpůsobíme pro webové stránky. Aktualizace webových stránek pro nás znamená:

  • Doplnění informací do stávajících stránek
  • Aktualizace údajů ve stránkách
  • Rozšíření stránek o další sekce – vytvoření další sekce na webu, vytvoření nové stránky pro novou službu či produkt

Proč provádět aktualizace www stránek

Proč je aktualizace webu důležitá? Zastaralý a neaktuální obsah na www stránkách nebudí u návštěvníků zrovna nejlepší dojem. Odstrašujícím příkladem může být „vánoční sleva”, která je na webových stránkách ještě v létě. K takovým stránkám nemají návštěvníci sebemenší důvěru.

Kolik stojí aktualizace a správa webových stránek?

Nabízíme vám jak jednorázové aktualizace webových stránek, tak i dlouhodobou spolupráci pro pravidelnou údržbu a správu webových stránek. Ceny jsou orientační, vždy záleží na rozsahu a náročnosti prací. Na dlouhodobější spolupráci poskytujeme výrazné slevy.

Aktualizace a pravidelná správa webových stránek, úpravy a údržba
Jednorázová aktualizace webových stránek 300 Kč za hodinu práce
Dlouhodobá údržba a správa vašeho webu cena dohodou

Máte zájem údržbu a aktualizace stránek?

Napište nám a rádi se vám postaráme o vaše webové stránky. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ