Flash animace a flash bannery na web

V poslední době se staly flash animace a flash bannery velmi oblíbené zejména pro web. Artic Studio nabízí vytvoření kvalitní flash animace, flash hry nebo flash banner, který zaujme a upoutá pozornost.

Flash je technologie, kterou vyvinula společnost Macromedia. Flash animace dokáže oživit vaše stránky a promění je v interaktivní prezentace, které spolupracují se svými návštěvníky a reagují na jejich chování. Návštěvníci to milují.

Flash animace

Flashové webové stránky a animace dokáží návštěvníka okouzlit na dlouhou dobu. Návštěva takového webu je pro každého silný zážitek. Flash animace v kombinaci s klasickými html stránkami dokáže proměnit obyčejný web v neuvěřitelně propracovanou interaktivní prezentaci.

Jaké nabízíme Flashové prvky?

Animace ve Flashi nejsou limitovány rozměry ani tvarem. Animace je omezena pouze fantazií tvůrců.

  • Animace a animovaná loga ve flashi, animované reklamní bannery ve flashi
  • Interaktivní flashové prvky, animovaná menu, průhledné animace na webové stránky
  • Rozsáhlé animace a prezentace, které plně řídí jazyk Actionscript
  • Komletní webové stránky ve flashi s klasickou html alternativní verzi
  • Flashové hry, aplikace a programy na zakázku

Flash a interaktivní animace na web

Technologie Flash dnes již v sobě obsahuje nejen možnosti animace, ale také plné řízení programu uživatelem. Flash dokáže reagovat na jakoukoliv akci od uživatele (pohyb myši, stisk klávesy, kliknutí myši).

Programovací jazyk Actionscript pro Flash

Flash využívá vlastní programovací jazyk, jazyk Actionscript. Aktuální verze je Actionscript 2.0. Díky tomu je schopen vytvořit libovolný interaktivní prvek a umožnit jeho plné řízení. Flash dokáže obsluhovat i další prvky, než pouhé animace. Ve flashi je možné programovat flashové hry (adventury, akční, simulátory), flashové reklamní bannery i složité aplikace, které jsou spustitelné jako běžné programy přímo v systému.

Jaká je cena za animace a Flash?

Cena za Flash a prvky ve flashi je individuální, protože každý má individuální požadavky.

Máte zájem o Flashové animace nebo Flash hry?

Pokud máte zájem o Flashové animace nebo Flash hry, napište nám svou představu. Rádi vám stanovíme konkrétní cenovou kalkulaci.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.

Zpět nahoru ˆ