Firemní loga a logotyp

Základem grafické prezentace společnosti jsou také firemní loga. Logo (logotyp) je firemní značka, která dokáže vystihnout společnost. Artic Studio Webdesign nabízí nárh a vytvoření loga, které bude snadno zapamatovatelné a účinné.

Logo je grafický prvek, který ztvárňuje a jednoznačně identifikuje firmu. Pro firemní loga se používá výraz logotyp (kde logo znamená značku a typ textovou část, která informuje).

Účinná firemní loga – logo jako symbol

Firemní loga vystihují celkový charakter společnosti, ale také upoutávají pozornost a posilují firemní image. Logo je proto jedním z nejpoužívanějších grafických prvků (v reklamě, na webu, na reklamních firemních předmětech atd.). Kvalitní firemní logo (logotyp) vás dokáže odlišit od konkurence a umožní nezaměnitelnou identifikaci právě vaší firmy. Úderná firemní loga zajistí, že právě vaši společnost si lidé zapamatují. Když se budou rozhodovat, je obrovská šance, že půjdou právě k vám.

Logo a logomanuál

Samozřejmostí je tvorba logomanuálu. Logomanuál doprovází logo a popisuje základní pravidla jeho použití v různých variantách (tisková podoba loga, logo pro webové stránky, potisk automobilu a propagačních předmětů), jeho barevné varianty, ochrannou zónu loga a další nezbytné zásady pro jeho správnou aplikaci. Logomanuál je tedy souhrn pravidel pro použití loga.

Tvorba loga od Artic Studia

Logo musí být originální ale jednoduché, aby bylo dobře čitelné a lehce zapamatovatelné. Logo může být vlastně cokoliv – dobře zvolený text, jednoduchá značka nebo skica. Dobře víme, jak má správné logo vypadat, aby plnilo svou funkci. Přenechte návrh loga odborníkům, kteří vědí jak se to dělá. Podívejte se, co kromě vytvoření loga ještě nabízíme.

  • Firemní loga a logotyp podle zaměření společnosti, charakteru a firemní image
  • Redesign loga (návrh nového loga, přepracování loga)
  • Tvorba logomanuálu pro správné použití loga

Kolik stojí tvorba loga?

Ceny za vytvoření loga jsou orientační a mohou se lišit od skutečné ceny.

Firemní loga, návrh, vytvoření a tvorba, logomanuál pro logo
Tvorba loga od 2000 Kč
Logomanuál
od 1000 Kč

Máte zájem o logotyp?

Napište nám a rádi vám pomůžeme vytvořit nezaměnitelný logotyp pro vaši firmu včetně logomanuálu. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.