SEO optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je součást internetového marketingu. Cílem optimalizace stránek je zvyšování zisků díky umístění na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích.

Denně přichází na webové stránky přes 80 % náštěvníků přes internetové vyhledávače a 90 % z nich neprochází více než 30 položek ve výsledcích vyhledávání. Proto je velice důležité, umístit se na prvních místech ve vyhledávačích ještě před vaší konkurencí.

SEO optimalizace stránek pro zvýšení návštěvnosti

Optimalizace stránek pro vyhledávače znamená úpravu webu tak, aby dosahovaly co nejlepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Tím, že se ve vyhledávačích umístíte před vaší konkurencí se několikanásobně zvýší vaše šance na úspěch. Optimalizace stránek je velice účinná a efektivní metoda, jak zvýšit zisk firmy a přinutit webové stránky, aby přiváděly zákazníky.

Optimalizace pro vyhledávače se někdy označuje také jako pozicování stránek, optimalizace webů, zoptimalizování webů nebo SEO (z angl. Search Engine Optimization).

Cíle SEO optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace pro vyhledávače má jasný cíl: nejen zlepšení pozice ve vyhledávačích tak, aby vás vaši zákazníci snadno nalezli, ale také zajištění přesně cílené návštěvnosti. Správně zoptimalizované stránky se umisťují na prvních pozicích ve fulltextových vyhledávačích na relevantní klíčová slova a díky tomu se na optimalizované stránky dostane daleko více návštěvníků – navíc přesně cílených návštěvníků. Cílený návštěvník u vás najde přesně to, co zrovna hledá. Takové stránky jsou velice efektivní a pomáhají vydělávat.

Co opravdu dokáže optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace webů není žádná magie. Díky SEO se z vašich webových stránek stane velice silný marketingový nástroj. Co tedy opravdu dokáže SEO?

  • Nezanedbatelné zvýšení obratu firmy díky tomu, že váš web je první ve vyhledávání
  • Zvýšení počtu zákazníků získaných přes internet – zoptimalizované stránky jsou snadno nalezitelné a přístupné přes fulltextové vyhledávače
  • Nárůst cílené návštěvnosti webových stránek
  • Vysoký poměr mezi počtem návštěv a počtem skutečných objednávek (díky cílené návštěvnosti webových stránek - návštěvníci u vás najdou přesně to, co hledají)
  • Budování jména společnosti a značky

V čem spočívá optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače spočívá v úpravě webových stránek tak, aby jim vyhledávací roboti správně porozuměly. Optimalizace stránek se dá rozdělit na dvě části – úpravy přímo na webové stránce a úpravy mimo ni (on-page faktory a off-page faktory).

Nekalé techniky optimalizace pro vyhledávače

Artic Studio nepoužívá nekalé techniky optimalizace pro vyhledávače. Mezi takové metody patří skrytý text, skryté zpětné odkazy, tapetování vyhledávačů a další. Tyto metody jsou zakázané a dříve nebo později je vyhledávače objeví. Stránky jsou pak penalizovány a vyřazeny z výsledků vyhledávání mnohdy i na několik let.

Ceny optimalizace pro vyhledávače

Ceny za optimalizace webů se odvíjí od náročnosti a počtu klíčových slov, pro které chcete stránky upravit. Cena je také závislá na rozsahu webových stránek a počtu úprav, které jsou nutné pro vybudování kvalitní pozice ve vyhledávačích. Ceny jsou orientační.

Provedení SEO optimalizace pro vyhledávače, zvýšení cílené návštěvnosti na webových stránkách
Audit z pohledu SEO optimalizace pro vyhledávače zdarma
Analýza konkurence zdarma
Návrh vhodných klíčových slov 1500 Kč
SEO optimalizace pro vyhledávače od 5000 Kč výše

Například: cena optimalizace středně velkého webu na několik klíčových slov se bude pohybovat kolem 8000 Kč.

Máte zájem o optimalizaci stránek?

Napište nám a rádi vám pomůžeme zlepšit pozici a zvýšit návštěvnost vašich vašich stránek. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.