Rozesílání newsletterů a obchodních sdělení

Ačkoliv to tak třeba nevypadá, rozeslání velkého množství e-mailových zpráv (newsletter) není úplně jednoduché. Pokud se to neudělá správně, taková pošta skončí jako spam. My umíme správně rozeslat newslettery, na množství nezáleží.

Nenabízíme rozesílání nevyžádané pošty ani nenabízíme žádné e-mailové databáze. Pro hromadné rozeslání obchodního sdělení je třeba mít souhlas od příjemce, jinak se můžete dostat do potíží a platit vysokou pokutu.

Doporučujeme blíže prozkoumat zákon č. 480/2004 Sb., který toto řeší. Další dotazy vám zodpoví příslušný úřad (ÚOOÚ). Některé běžné dotazy a odpovědi najde přímo na stránkách ÚOOÚ.

Co nabízíme

  • vytvoření HTML šablony pro newsletter
  • úprava již hotové šablony (dodané nebo koupené)
  • kompletní rozeslání pošty příjemcům (na počtu nezáleží, umíme rozeslat vyšší stovky tisíc e-mailů) 
  • umíme dodat funkční šablonu pro MailChimp, kteoru si jen nainstalujete a rozešlete poštu sami
  • na přání rozešleme přes MailChimp za vás
  • lze sledovat, kdo e-mail otevřel, komu byl doručen, komu nebyl doručen, existence schránek atd., informace lze dodat jako CSV (Excel nebo jinak)
  • před odesláním testujeme
  • rozeslání e-mailu 100.000 příjemcům trvá asi 3 hodiny, v případě neúspěchu (plná schránka, dočasná nedostupnost) dochází k opakovanému odeslání

Technologie

Rozeslat velké množství e-mailů nelze provést běžným způsobem přes poštovního klienta nebo přes webový e-mail.

Rozesílání pošty je citlivá záležitost a každý běžný poskytovatel e-mailové schránky (ať už je to freemail nebo e-mail na vaší doméně, hostingový poskytovatel) má nastavená určitá pravidla pro rozesílání a limity.

Limity často bývají nastavené na stovky e-mailů denně, protože při větším množství rozesílané pošty hrozí riziko, že bude e-mailová adresa označená jako spam a e-mail bude dále blokován. V horším případě bude mít problém celá síť poskytovatele, ze které došlo k rozesílání.

Z těchto důvodů se k odesílání hromadné pošty používají služby typu MailChimp, Mailgun a jiné. Pro rozesílání se nám osvědčila služba Mailgun, kdy za rozumné peníze lze velmi rychle a velmi spolehlivě rozeslat velké množství e-mailů.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Cenovou nabídku vypracujeme na požádání, samozřejmě po zaslání přesného zadání z vaší strany.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.