Rozbor webových stránek, analýza

Objednejte si rozbor webových stránek. Rozbor webu vám pomůže odhalit nedostatky vašich stránek a tím maximálně zvýšit jejich efektivitu a úspěšnost.

Důvodů, proč jsou webové stránky neefektivní a neúspěšné, může být celá řada. Všeobecný rozbor a analýza webových stránek, kterou nabízíme, vám pomůže odhalit chyby.

Rozbor webových stránek pro vyšší úspěch

Pokud vám webové stránky nepřináší co jste chtěli, je něco v nepořádku. Obecný rozbor webových stránek odhalí všechny nedostatky a pomůže vám je snadno odstranit. Na čem závisí úspěšnost webových stránek?

Analýza obsahu a textu

Návštěvník, který přijde na váš web hledá informace. Informace dostává především prostřednictvím textu a obsahu na webové stránce. Texty by proto měly být přesvědčivé, gramaticky správné, srozumitelné, poutavě psané a správně graficky formátované. Měly by být psané s ohledem na vybraná klíčová slova.

Rozbor webových stránek z pohledu vyhledávačů

Je váš web na internetu snadno dostupný? Pro úspěch webových stránek je důležité, aby je někdo navštěvoval. Webové stránky, které nejsou na internetu vidět, jakoby neexistovaly. Investice do takového webu se nevrátí zpět. Rozbor stránek z pohledu vyhledávačů vám pomůže najít a opravit chyby, díky kterým se vaše stránky staly neviditelné.

Rozbor a testování přístupnosti stránek

Odstraněním překážek (bariér) můžete web zpřístupnit dalším 30 % uživatelům a získat tak nové zákazníky. Návštěvník může mít problém se správným zobrazením vaší webové stránky, protože používá nezvyklý typ internetového prohlížeče. Jiný uživatel může mít problém dostat se na vaše stránky, protože má starší prohlížeč, který nepodporuje nové technologie. Zpřístupněte web všem uživatelům a získáte více než jednu třetinu nových návštěvníků.

Analýza použitelnosti

Dokáže se návštěvník na vašem webu zorientovat a najít všechny důležité informace? Neztratí se na webu? Pokud je web více složitý než příjemný a uživatelé musí přemýšlet, raději odejdou a budou hledat u konkurence. Díky dobré použitelnosti už nepřijdete o důležitého klienta jen proto, že nemohl najít vaši adresu.

Jak vám rozbor a analýza www stránek poumůže

Analýza webových stránek obsahuje konkrétně a velmi přesně popsané kroky, které povedou k odstranění všech nedostatků. Nedostatky jsou řazeny podle důležitosti – některé chyby je potřeba odstranit ihned a jiné počkají.

Kolik stojí rozbor webových stránek

Rozbor webových stránek vám pomůže odhalit chyby a přinutí vaše stránky, aby vám pomohly vydělávat.

Rozbor webových stránek (analýza obsahu, rozbor z pohledu vyhledávačů, rozbor použitelnosti a přístupnosti)
Analýza webu 6000 Kč

Máte zájem rozbor stránek?

Napište nám a rádi se vám pomůžeme opravit chyby na vašich www stránkách a zlepšit tak vaši konkurenceschopnost. Objednávka je nezávazná.

Nezávazná objednávka   *
  *

  *

Informace o ochraně osobních údajů

* Takto označená pole jsou povinná. Do zprávy napište prosím co možná nejvíce informací. Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme vám zpět.