Bazény Balarepo

Moderní webové stránky pro soukromého výrobce laminátových bazénů v ČR, který se zaměřuje také na export do zahraničí.

Klient

Firma BALAREPO byla založena v březnu roku 1990 a je tak nejstarším soukromým výrobcem laminátových bazénů v České republice.

Od svého vzniku se výhradně věnuje výrobě laminátových bazénů. Díky dnes už letitým zkušenostem je schopna dodávat výrobky té nejvyšší kvality, které jsou žádány i na zahraničním trhu.

Zadání

Měli jsme na úkol zhotovit kvalitní webové stránky v atraktivním moderním stylu v barvách společnosti. Podmínkou bylo nainstalovat redakční systém,  díky kterému bude správa webu hračkou.

Grafický design má být originální, přehledný a přesto jednoduchý. Důležité je, aby všichni zákazníci snadno nalezli informace, které hledají.

Řešení

Grafický design a celý web je zaměřený na určitou cílovou skupinu zákazníků. Design jsme společně se zákazníkem ladili až k úplné spokojenosti. Zvolili jsme modrou barvu, barvu vody, která je více než vhodná k tématickému zaměření stránek.

Redakční systém byl speciálně upraven pro tento účel. Mezi nainstalované moduly patří webová galerie, kontaktní formuláře, poptávkové formuláře, lightbox a další.

Bazény Balarepo Bazény Balarepo Bazény Balarepo Bazény Balarepo Bazény Balarepo Bazény Balarepo 

Zpět nahoru ˆ