Nakladatelství Talpress

Pro Talpress - nakladatelství fantastické ale i jiné literatury jsme vytvořili nové www stránky s redakčním systémem.

Klient

Nakladatelství Talpress běží na doméně krakatit.cz. Nakladatelství se celou dobu zaměřuje především na literaturu z oblasti fantasy a sci-fi.

Můžete zde však narazit i na knihy z oblastí jako je obecná beletrie, detektivky, thrillery, historie, self-help, dětská literatura i populárně naučné a obrazové publikace.

Zadání

Internetové stránky byly zastaralé a nesplňovaly požadavky nakladatelství Talpress. Složitá a zdlouhavá byla zejména jejich aktualizace, která probíhala ruční editací html stránek fyzicky umístěných na serveru. I z grafického hlediska byly stránky zastaralé a bylo potřeba je oživit.

Naším úkolem tedy bylo navrhnout a zpracovat nový web s grafikou, která byla vytvořena přesně podle přání zákazníka. Ke správě webu využije provozovatel redakční systém s velkým množstvím nainstalovaných modulů (např. ankety).

Řešení

Profesionální grafický design www stránek jsme přizpůsobili potřebám a přáním zákazníka, obsah se tak stal přehlednější, bohatší a lépe čitelný.

Základem webu je flexibilní redakční systém, díky kterému mohou lidé z nakladatelství snadno upravovat své stránky.

Administrátoři serveru mají mnoho možností, jak se o své stránky postarat – mohou přidávat libovolné množství stránek, obrázků, psát novinky, aktuality, vytvářet nové ankety atd.

KrakatitKrakatitKrakatit

Zpět nahoru ˆ