Zjištění Google Pagerank (PageRank Checker)

Google PageRank je jakési hodnocení důležitosti a kvality webové stránky. Hodnota je ovlivněna počtem zpětných odkazů a jejich kvalitou.

Přesný Google PageRank se zjistit nedá. Je to hodnota, která je interně uložena přímo ve vyhledávači Google. Nástroj PageRank Checker vám pomůže odhalit zaokrouhlenou (přibližnou) hodnotu &ndash Google Toolbar PageRank (GTPR).

Hodnota je stejná jakou zobrazí např. lištička přímo od Google. Výpočet je založen na stejném principu. Přečtěte si článek, k čemu Google PageRank slouží a na jakém principu je založen.

Použítí nástroje pro zjištění Google PageRank

Zadejte URL adresu stránky, pro které vás zajímá hodnota Google PageRank. Program může běžet delší dobu, někdy až 10 vteřin. Pro přesnější výpočet zadejte adresu i s www.

Zjištění Google PageRank

Zdá se vám hodnota Google PageRank nízká?

Zdá se vám číslo nízké, nebo je hodnota dokonce nulová? Není to chyba. Zkuste zadat druhou varianu (pokud jste poprvé zadali celou URL adresu i s www na začátku, zkuste bez www).

Pokud je hodnota skutečně nulová, může to znamenat, že na web vede nízký počet zpětných odkazů nebo se jedná o novou doménu. Google PageRank se aktualizuje v dlouhých inervalech, průměrně jednou za 4 měsíce.

Další nástroje na výpočet pageraku

Vyzkoušejte i další SEO nástroj na výpočet Google PageRank. Počet stránek a jejich vnitřní pagerank je zajímavý nástroj, který spočítá hodnotu PageRank každé stránky na webu.

Máte nějaké nápady na vylepšení? Napište nám, budeme velice rádi za každý postřeh.