Nástroje nejen pro SEO a webdesign

Otestujte si sami svůj web pomocí některého nástroje pro SEO a nejen pro SEO. Uvidíte, jak jste na tom. Jednoduše můžete zjistit Google Pagerank, zjistit počet zpětných odkazů nebo zjistit počet indexovaných stránek ve vyhledávačích.

Jistě oceníte i další nástroje pro webdesign, nástroje pro tvorbu www stránek a další utility.

Změřte si rychlost připojení k internetu. Test rychlosti vám ukáže, jakou máte skutečnou rychlost připojení a jakou rychlostí můžete stahovat data z internetu.

Všechny nástroje na našem webu můžete využívat neomezeně zdarma.

Potěší nás, pokud na své stránky umístíte odkaz na tuto stránku. Bude to pro nás poděkování nad hodinami práce při vývoji každého nástroje.

Rychlost připojení k internetu

Změřte si jednoduše rychlost připojení k internetu. Test rychlosti pomůže zjistit, jakou máte skutečnou rychlost připojení a jakou rychlostí můžete stahovat data z internetu.

Počet indexovaných stránek

Zjistěte si počet indexovaných stránek ve vyhledávačích. Pokud se vám počet zdá nízký, někde je chyba.

Zjištění Google Pagerank (PageRank Checker)

Google PageRank je jakési hodnocení důležitosti a kvality webové stránky. Hodnota je ovlivněna počtem zpětných odkazů a jejich kvalitou.

Měření konkurenčnosti klíčových slov

Správný výběr klíčových slov je prvním krokem při SEO. Složitost SEO optimalizace se odvíjí od jejich konkurenčnosti. Změřte si konkurenčnost vybraných klíčových slov.

Počet zpětných odkazů, zjištění

Počet zpětných odkazů je při SEO téměř zásadní. Dalo by se zjednodušeně říci: čím více budete mít zpětných odkazů, tím lepší pozice ve vyhledávačích dosáhnete.