M-PRO společnost s r. o.

Velice rozsáhlé webové stránky velké společnosti M-PRO spol. s r. o., která se zaměřuje na personální řízení a outsorcing mezd.

Klient

Společnost M-PRO spol. s r. o. se specializuje na software pro personální řízení podniků a zpracování mezd. Od svého založení v roce 1991 společnost vyvíjí a prodává svůj vlastní systém pro řízení lidských zdrojů, personalistiku a mzdy.

Systém „Target 2100“ je nástroj pro komplexní podporu práce nejen v organizačních, personálních a mzdových útvarech podniků, ale i pro vrcholový management společnosti.

Zadání práce

Naším úkolem bylo vytvořit zcela novou koncepci firemních stránek se zvláštním důrazem na produkt Target 2100. Zvláštní požadavek byl na osobitý, sympatický a uvolněný grafický design a na vysokou míru použitelnosti a přístupnosti i pro uživatele s horším zrakem.

Další stránkou bylo samotné programování aplikace. Naším úkolem bylo rovněž připravit uživatelskou sekci určenou pro stahování update systému přihlášeným a registrovaným uživatelům.

Řešení

Řešením jsou moderní a stylově koncipované www stránky s mnoha zajímavými grafickými prvky.

Celý web je kompletně spravován přes CMS redakční systém, který umožňuje pracovníkům společnosti M-PRO spol. s r. o. absolutní kontrolu nad obsahem webu.

Redakční systém využívá celou řadu modulů, např. přihlašování uživatelů, klientská sekce, správa uživatelských účtů, registrace/editace zákazníků společnosti, fotogalerie, speciální kontaktní formuláře apod.

Webové stránky obsahují celkem dvě jazykové verze, kromě české ještě anglickou.

M-PRO spol. s r.o. M-PRO spol. s r.o.M-PRO spol. s r.o.M-PRO spol. s r.o.M-PRO spol. s r.o.M-PRO spol. s r.o.

Zpět nahoru ˆ