Čokoládové speciality Pavel Procházka

Internetový obchod, katalog zboží a webové stránky pro distributora a prodejce luxusního čokoládového zboží.

Klient

Pavel Procházka - Čokoládové speciality se již od roku 1993 zabývá dovozem a distribucí vybraných luxusních dobrot a čokolád. Výrobky dodává do obchodních řetězců, cukráren a jiných prodejen, kde nesmí chybět.

V sortimentu najdete pravé Reber Mozart Kugeln (známé více jako Mozartovy koule), jakostní čokolády firmy Hachez, marcipán firmy Carstens pro opravdové znalce, alkoholové pralinky Asbach a další.

Zadání

Společnost webové stránky měla, ale ty nevyhovovaly potřebám zákazníků. Dostali jsme proto za úkol, vytvořit stránky nové. Stránky měly být moderní, přehledné a pro návštěvníka jednoduché.

Další podmínkou byl redakční systém, aby si zákazník mohl stránky sám upravovat. Celý web má být pojat jako ne úplně tradiční internetový obchod, nakupovat mohou pouze registrovaní vybraní partneři.

Řešení

Grafik navrhl grafickou podobu www stránek, která se opravdu povedla. Celý web je v barvách čokolády s nezaměnitelnými prvky. Přesto je velmi jednoduchý a přehledný, návštěvníci snadno najdou, co potřebují.

Na první pohled stránky vypadají jako katalog zboží. Nákupní košík spolu s cenou výrobku se zobrazí až po správném přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla. Přihlášení zákazníci mohou nakupovat, zasílat e-mailové zprávy, měnit své nastavení. V průběhu nákupu je v levém sloupci zobrazen jednoduchý mezisoučet, na stránce s dokončením objednávky pak kompletní rozpis objednaného zboží.

Pan Procházka z firmy Čokoládové speciality také může přidávat aktuality a informovat zákazníky o tom, co se ve firmě děje. Dále může definovat akční výrobky, které jsou ve slevě a zobrazí se rovnou na úvodní straně, novinky v sortimentu, sezónní nabídku (Vánoce, Velikonoce atd.) a mnoho dalšího.

Podívejte se na ukázky stránek a posuďte sami:

Čokoládové speciality Čokoládové speciality Čokoládové speciality Čokoládové speciality Čokoládové speciality Čokoládové speciality Čokoládové speciality

Zpět nahoru ˆ