Home Style s.r.o.

Redesign www stránek pro společnost Home Style s.r.o., prodejce luxusního nábytku.

Klient

Firma Home Style s.r.o. je autorizovaným dovozcem a prodejcem bytového nábytku předního německého výrobce firmy Hülsta.

Sortiment je doplněn svítidly italské firmy Fontana Arte, Prandina a Fabbian, koberci značky Brink & Campman, Arte Espina a drobnými doplňky firem LSA a Leonardo.

Zadání

Vytvořit nové webové stránky a implementovat redakční systém pro snadnou správu obsahu nejen katalogu zboží, fotografií sortimentu, animací na úvodní stránce a katalogů k objednání. 

Design měl částečně vycházet z mateřských stránek německé společnosti Hülsta.

Řešení

Nový grafický design pro Home Style s.r.o. jsme implementovali na redakční systém, kde má klient možnost plné kontroly nad obsahem www stránek.

Na úvodní stránce může libovolně editovat tři animace - měnit animované fotografie, přidávat sortiment do jednotlivých kategorií a vytvářet kategorie nové.

Sortiment je rozdělen na tři části (Hülsta, Die Collection a Now!). V každé části jsou další kategorie, ve kterých je seznam produktových řad s malými náhledy.

Na stránce s detailem produktu se nachází video a typový list ke stažení, materiálové varianty výrobku, laky a další výrobky z kategorie.

Administrátor stránek může vytvářet akce, informovat o novém produktu v novinkách atd. 

Návštěvník má možnost on-line objednávky katalogů přidáním do nákupního košíku a vyplněním objednacího formuláře. 

Home Style s.r.o. Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.Home Style s.r.o.

Zpět nahoru ˆ