Ethanol Energy a.s.

Společnost Ethanol Energy, a. s. hodlá vyrábět bioethanol pro palivové účely. K vytvoření loga si vybrala Artic Studio, které bylo schopno okamžité reakce na potřeby zákazníka.

Kontakt (aktualizováno)

Vážení zákazníci! Artic Studio dělalo pro Ethanol Energy, a.s. pouze logotyp, nemáme však s tímto subjektem právně nic společného. Pokud sháníte kontakt na Ethanol Energy, a.s., můžeme Vám nabídnout pouze e-mail jomotka@dehtochema.cz

Děkujeme za pochopení.

Klient

Akciová společnost Ethanol Energy hodlá v září ve Vrdech na Kutnohorsku spustit zkušební výrobu bioetanolu pro palivové účely. Továrnu na výrobu bioetanolu postavila v bývalém cukrovaru.

Zadání práce

Pro Ethanol Energy a.s. jsme měli za úkol navrhnout a zpracovat firemní logo. V logu bylo potřeba skloubit symboliku energie a ekologického paliva a použít barvy společnosti.

Řešení

V původním návrhu dominoval i stylizovaný kůň, nad kterým firma jakožto sponzor parkurových koní uvažovala, nakonec jsme se ale soustředili na zajímavou typografii, stylizaci plamínku (či kapky) nad „o“ ve slově ethanol a na volbu barev.

V souvislosti s akutní potřebou firmy bylo firemní logo vytvořeno ve velice krátkém čase. Základ loga byl na světě již 24 hodin po zadání poptávky. Společně se zákazníkem jsme pak logo dotáhli k oboustranné spokojenosti.

Přejeme společnosti Ethanol Energy, a. s. mnoho úspěchů v oblasti biopaliv a ekologické energie.

Ethanol Energy

Zpět nahoru ˆ