Master Therm CZ

Grafický návrh pro společnost Master Therm CZ, předního českého výrobce tepelných čerpadel.

Klient

Společnost Master Therm CZ patří mezi přední české výrobce tepelných čerpadel. Jejich tepelné čerpadlo AirMaster 2 vyhrálo cenu GrandPrix na veletrhu ForArch 2006.

Společnost MasterTherm si vybrala Artic Studio, aby vytvořilo novou grafickou podobu firemního webu. Rozhodujícími faktory pro výběr Artic Studia byly zkušenosti, kvalita a férová cena, které Artic Studio nabízí.

Zadání práce

Naším úkolem bylo vytvořit zcela novou grafickou podobu stránek, které by reflektovaly současnou vysokou úroveň služeb společnosti Master Therm CZ.

Zvláštní požadavek byl na propracovaný layout a intuitivní vedení návštěvníka.

Řešení

Nejdříve jsme vypracovali wireframe (velmi přesné schematické náčrty jednotlivých stránek), které jsme společně se zákazníkem ladili až k jeho naprosté spokojenosti, a v návaznosti na ně jsme pak webu vtiskli nezaměnitelnou a moderní grafickou podobu.

Součástí návrhů byla definice vzhledu nadpisů, seznamů, tabulek, infoboxů, kontaktních formulářů a dalších prvků, které se na stránkách budou vyskytovat.

V současné době dochází ke zpracování grafiky na straně klienta, který se s novou podobou webu hodlá zúčastnit soutěže Zlatý zavináč 2006. Přejeme hodně štěstí a těšíme se na další spolupráci!

Zvolte také Artic Studio

Artic Studio se ukazuje být ideální volbou pro všechny malé a střední společnosti, které potřebují moderní prezentaci na profesionální úrovni, ale nemohou si dovolit příliš drahé týmy specialistů. Stále více moudrých manažerů proto volí Artic Studio pro jeho osobní a přátelský přístup, rychlou komunikaci a poctivě odvedenou práci. Vytváříme webové stránky, které pomáhají zvyšovat váš obrat!

MasterTherm homepage

MasterTherm homepage wireframe

MasterTherm subpage

Zpět nahoru ˆ