Beze slova copywriting

„Slova jsou všechno. Vyjadřujeme jimi své pocity, nálady, potřeby. Smlouvy a obchodní dopisy se beze slov také neobejdou.“ (úvodní text na stránkách Beze slova copywriting)

Klient

Copywriting, neboli psaní obchodních textů na zakázku, si u nás zatím nezískal příliš mnoho obliby. Opravdu kvalitních copywriterů je skutečně málo a jejich pozici mnohdy snižují firmy a jednotlivci nabízející tuto službu bez patřičných schopností i zkušeností.

Copywriting Beze slova však patří mezi špičku českého copywritingu. Jejich práce pro Symbio digital, Plaváček webdesign a další stálice českého webdesignu to jen potvrzují. Artic Studio mělo tu čest, vytvořit pro Beze slova nové logo a vizitky.

Zadání

Logo mělo být moderní, vkusné, dynamické a vtipné. Vizitky k němu jednoduché a minimalistické. Vše mělo barevně i koncepčně korespondovat se stávajícím webem.

Řešení

Grafik: „Vytvořit nový logotyp a vizitky pro Beze slova pro mě byla skutečně prestižní záležitost. Oceňuji především přístup pana Kadlece, který chápe, že vytvořit logo není práce na jedno odpoledne. Pan Kadlec vložil v Artic Studio obrovský kus důvěry a já doufám, že jsme ji nezklamali.“

Jan Rozehnal, webdeveloper: „Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat s Beze slova. Naše spolupráce tímto nekončí, Beze slova se bude podílet na tvorbě textů pro nový web Artic Studia.“

Beze slova Vás přesvědčí. Přesvědčte se!

Beze slova Corporate identity

Zpět nahoru ˆ