Přecházíme na nový systém organizace práce

Po ročním hledání jsme konečně narazili na systém, který nám 100% vyhovuje, a který můžeme doporučit i Vám.

Jedná se o systém s názvem Backpack společnosti 37 Signals.

V Artic Studiu jsme za jeden rok pro organizaci práci postupně vyzkoušeli klasické diskuzní fórum, program BaseCamp od 37 signals, e-mailovou komunikaci i komunikaci přes ICQ. Žádný systém ale nepomohl efektivitě naší práce tak, jako právě BackPack.

Systém by se dal přirovnat k on-line nástěnce, kde může každý, kdo k tomu má právo, libovolně upravovat její obsah. Tím mohou být texty, zaškrtávací seznamy (obzvláště ideální pomůcka pro drobné úkolování), samostatná diskuzní fóra, přiložené soubory a mnoho dalšího. Prohlédněte si ukázky použití systému!

Základní verze systému s omezenými funkcemi je zdarma, doporučujeme tedy vyzkoušet si vše na vlastní kůži. Stačí se jen registrovat! Pokud při registraci zadáte do pole Refferer code kód „BP6FHNJ“ a časem upgradujete na placenou verzi systému (Basic verze již od 5 USD měsíčně), dostane Artic Studio slevu na předplacení programu za Vaše doporučení.

Backpack: Get Organized and Collaborate

Systém můžeme doporučit jakékoli decentralizované organizaci, kde je důležitý přehled o probíhajících úkolech, o jejich stavu i aktuálním pokroku.

Doporučit jej můžeme i pro komunikaci se zákazníkem, který může buďto přímo navštěvovat vaše fórum a přispívat do něj, nebo sledovat aktuální stav zakázky, kterou jste mu veřejně nasdíleli. Zákazník tak může sám sledovat, v jakém stavu je jeho zakázka, aniž by přitom potřeboval aktuální informace od Vás.

Vloženo: 15. února 2007

Zobrazit všechny aktuality