Počet zpětných odkazů, zjištění

Počet zpětných odkazů je při SEO téměř zásadní. Dalo by se zjednodušeně říci: čím více budete mít zpětných odkazů, tím lepší pozice ve vyhledávačích dosáhnete.

Moderní fulltextové vyhledávače berou jako nejdůležitější faktor při určování pozice ve výsledcích vyhledávání počet zpětných odkazů.

Web, který má tisíce zpětných odkazů bude jistě zajímavý a oblíbený, protože jinak by na něj tolik lidí neodkazovalo. Vyhledávač to jednoduše zjistí a web bude ve výsledcích vyhledávání upřednostňovat. Zjednodušeně řečeno. Ve vyhledávačích je to ale daleko složitější.

Jak použít nástroj pro zjištění zpětných odkazů

Do políčka zadejte URL adresu webu, u kterého vás zajímá počet zpětných odkazů. Program pro zjištění zpětných odkazů může běžet až 20 sec. Zjistí počet zpětných odkazů ve všech důležitých vyhledávačích: Google, Yahoo, MSN, Jyxo, Morfeo a Atlas. Pro přesnější zjištění je lepší zadat adresu celou.

Zjistit počet zpětných odkazů

Počet zpětných odkazů je nízký

Nenechte se zmást Googlem, který nezobrazuje všechny zpětné odkazy. Zobrazí jen vybrané nebo ty, které považuje nějakým způsobem za zajímavé. Kdo ví. Počet zpětných odkazů spolehlivě určí český vyhledávač Jyxo nebo MSN.

Pokud máte méně než 50 zpětných odkazů, nepočítejte s dobrým výsledkem ve vyhledávačích. Samozřejmě velice záleží o jaký web (jaké klíčové slovo) se jedná a o hodnotu zpětných odkazů.

Vytváření zpětných odkazů

Budování a tvorba zpětných odkazů (linkbuilding) je namáhavá práce a má svá pravidla, která je potřeba dodržet. Rádi vám pomůžeme vytvořit kvalitní zpětné odkazy a zlepšit vaši pozici ve vyhledávačích.

Máte nějaké nápady na vylepšení? Napište nám, budeme velice rádi za každý postřeh.